header email

ارائه تمامی خدمات کافی نت به صورت آنلاین

با بیش از 5 سال سابقه حرفه ایی در اینترنت

اتوماسیون ثبت نام وام ازدواج فوری

unnamed

برای بانک مورد نظر شما در هر شهر و هر استان کشور

به صورت اختصاصی و با سرعت بسیار بالا انجام میگیرد

وام ازدواج تخصص ماست

ما در کوتاه ترین زمان ممکن وام ازدواج شما را برای هر بانک و شعبه ای که بخواهید ثبت نام می کنیم. چنانچه در ثبت نام وام ازدواج خود مشکل دارید همه کارها را به ما بسپارید. ما با تیم پشتیبانی 24 ساعته در کنار شما هستیم

اولویت ما

ثبت نام فوری وام ازدواج برای بانک مورد نظر شما در هر شهر و هر استان کشور به صورت اختصاصی و با سرعت بسیار بالا میباشد. در جهت انجام فرایند دریافت تسهیلات وام و شروع زندگی رویایی دو جوان در کنار هم با همدلی و همراهی بزرگان

قول ما

ممکن است در ساعاتی از شبانه روز که شما به سایت مراجعه نمی کنید بانک مورد نظر به لیست بانک های دارای بودجه اضافه شود و بلافاصله از لیست خارج شود و شما متوجه نشوید. در اینجا ما به صورت آنی بانک و استان مورد نظر شما را به صورت ۲۴ ساعت بررسی می کنیم و در لحظه ای که بانک شما بودجه دریافت کرد درخواست شما را برای بانک مرکزی ارسال و نتیجه آن را به شما اطلاع رسانی میکنیم.

تضمین ما

سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج www.Ve.Cbi.Ir 

می باشد و با مراجعه به آن میتوانید خودتان ثبت نام را انجام دهید ولی در اکثر مواقع بانک دلخواه شما بر روی سایت قرار ندارد که در اینصورت میتوانید ثبت نام تان را به ما بسپارید. تا در کوتاه ترین زمان ممکن ثبت نام تان را برای هر بانکی که بخواهید انجام دهیم

کافی نت صفر یک شما را در اولویت ثبت نام وام ازدواج قرار می دهد

در حال حاضر ثبت نام وام ازدواج برای برخی بانک ها امکان پذیر نیست چرا که این بانک ها در لیست بانک های دارای بودجه در استان مورد نظر نیستند. در ضمن ممکن است در ساعاتی از شبانه روز که شما به سایت مراجعه نمی کنید بانک مورد نظر به لیست بانک های دارای بودجه اضافه شود و بلافاصله از لیست خارج شود و شما متوجه نشوید. به همین دلیل ما جهت رفاه حال شما عزیزان خدمتی را ارائه نموده ایم که از این طریق شما درخواستتان را برای ما ارسال می کنید و ما در اولین فرصت پیش آمده (به محض این که بانک مورد نظر شما به لیست بانک های دارای بودجه اضافه شد) اقدام به ثبت اطلاعات شما در سایت اصلی وام ازدواج و ارسال کد رهگیری برایتان می نماییم که پس از آن میتوانید با کد رهگیری و کد ملی خود از سایت وام ازدواج بانک مرکزی برگه تاییدیه نهایی وام ازدواج را چاپ کنید. به این ترتیب اگر در ساعاتی که شما به سایت مراجعه نمی کنید نیز بانک مورد نظر به لیست بانک های دارای بودجه در استان شما اضافه شود شما چیزی را از دست نداده اید و ما برای شما درخواستتان را ثبت می کنیم. پس اگر مدت زیادی است که می خواهید تقاضای وام ازدواج بدهید اما به دلیل نبودن بانک مورد نظرتان در لیست بانک های دارای بودجه در استان شما موفق نشده اید، وقت را تلف نکنید و درخواستتان را برای ما ارسال کنید.

fill in form

جهت ثبت نام روی دکمه زیر کلیک کنید

ما در کوتاه ترین زمان ممکن وام ازدواج شما را برای هر بانک و شعبه ای که بخواهید ثبت نام می کنیم. چنانچه در ثبت نام وام ازدواج خود مشکل دارید همه کارها را به ما بسپارید. ما با تیم پشتیبانی 24 ساعته در کنار شما هستیم

ثبت نام وام ازدواج برای کلیه بانکها

ما ثبت نام وام ازدواج را برای تمامی بانک های سراسر کشور و برای هر شعبه ای که دلخواه شماست انجام می دهیم

partner 5 1
partner 6
partner 4
partner 3
partner 2
partner 1

در صورتی که پس از ثبت نام در سایت ما ، خود شما موفق شدید “درهمان بانک یا شعبه و استانی که در سایت ما ثبت کرده اید” ثبت نام نمایید. می توانید از طریق پشتیبانی و تیکت ، درخواست بازگشت وجه ارسال نمایید.

01

ثبت نام وام ازدواج

وام ازدواج

با توجه به بودجه محدود بانک ها برای وام ازدواج ممکن است بانک مورد نظر شما در هنگام ثبت نام در لیست بانک های قابل انتخاب استان شما نباشند، اما ممکن است در ساعات یا دقایقی از شبانه روز در دسترس قرار بگیرد و مجددا از لیست خارج شوند. درخواست کنندگان وام ازدواج میتوانند بصورت تمام وقت اقدام به بررسی سایت بانک مرکزی کنند تا در اولین فرصت ثبت نام وام ازدواج خود را تکمیل کنند یا میتوانند در سایت ما اطلاعات خود را تکمیل کرده و با پرداخت هزینه ی جزئی این فرایند زمانبر را بر عهده ی ما بگذارند تیم ما در سریع ترین زمان ممکن ثبت نام وام ازدواج با شعبه انتخابی آنها را تکمیل کرده و نتیجه آن را از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد کرد

 

وام ازدواج 1400

با ابلاغ بخشنامه ی بانک مرکزی به بانک ها در فروردین 1400، به زوجین که بعد از سال 97 عقد کرده اند و تاکتون وام ازدواج دریافت نکرده اند مبلغ 70 میلیون تومان با مدت زمان اقساط 10 ساله وام ازدواج تعلق میگیرد.همچنین در جهت کاهش سن ازدواج برای زوج‌های کمتر از 25 سال و زوجه‌های زیر 23 سال مبلغ این تسهیلات تا سقف 100 میلیون تومان افزایش یافته است، لازم به ذکر است این رقم برای افراد ایثارگر این رقم دو برابر افراد معمولی می باشد.

 

وام ازدواج با شعبه دلخواه

مراجعه کنندگان محترم در نظر داشته باشید سایت ثبت نام وام ازدواج بانک مرکزی به آدرس ve.cbi.ir می باشد و سایت https://www.ve-cbi.com در جهت تسهیل در ثبت نام وام ازدواج با شعبه دلخواه در سایت بانک مرکزی راه اندازی شده است.

 

slider01

ثبت نام وام ازدواج

اتوماسیون کاملا اتومات

تمامی مراحل ثبت نام توسط ربات انجام می شود و هیچ گونه دخالت شخصی وجود ندارد، به همین دلیل این سرویس سریع ترین فرمول ثبت نام با شعبه بانک دلخواه می باشد.

نظرات مشتریان

تمامی نظرات مشتریان به صورت مکتوب در سایت به نمایش گذاشته می شود، از همین رو سایت ثبت نام وام ازدواج با شعبه دلخواه محل امنی برای ثبت نام متقاضیان می باشد

اطلاع رسانی و پیگیری

بعد از تکمیل مراحل ثبت نام یک پیامک حاوی کد رهگیری به کاربر ارسال خواهد شد.همچنین کاربران می توانند به سایت مراجعه و کد رهگیری خود را دریافت نمایند.

هزینه بسیار مناسب

هزینه ی دریافتی به قدری مناسب است که تمامی دفترهای خدمات الکترونیکی، مشتری ثابت سایت ماهستند

 

✅ سوالات متداول وام ازدواج

مطالعه سوالات متداول وام ازدواج

شما عزیزان میتوانید وارد این صفحه شوید و تمامی سوالاتی که به همراه پاسخ ما آماده کرده ایم رو بررسی کنید و جواب سوال خودتون رو دریافت کنید .

✅ شرایط وام ازدواج

مطالعه شرایط کامل وام ازدواج

ثبت نام و دریافت وام ازدواج مشمول شرایطی می باشد که توسط قانون گذاران وضع شده است و شما کاربران عزیز میتوانید از این بخش این قوانین را مطالعه کنید.

 

✅ عودت وجه

عودت وجه وام ازدواج ثبت نام شده

شما مشتریان عزیز اگر خواستار عودت وجه رو دارید میتوانید از طریق لینک زیر وارد صفحه عودت وجه بشید و طبق توضیحات ارائه شده عودت وجه  خود را درخواست بدید .

ثبت نام وام ازدواج با بانک انتخابی

وام ازدواج با بانک انتخابی

بانک ها و موسسات که در آنها وام ازدواج زوجین ارایه می شود شامل 3 تقسیم بندی بانک های دولتی، بانک های خصوصی و موسسات مالی و اعتباری می باشد.همچنین میزان سختی در انتخاب شعبه در آنها برای بانک های دولتی به نسبت بانک های خصوصی راحت تر و بانک های خصوصی به نسبت موسسات مالی و اعتباری آسوده تر می باشد.

ربات ثبت نام وام ازدواج

به دلیل سهمیه های کم بعضی از بانکها، گاها مشاهده شده بانک خاصی روزانه فقط یک بار به مدت چند دقیقه در لیست بانک های قابل انتخاب قرار میگیرد. در چنین شرایطی حتی اگر 24 ساعت شبانه روز شخصی در حال رفرش صفحه باشد باز هم احتمال انتخاب آن شعبه مورد نظر بسیار کم می باشد، در همین راستا سایت ثبت نام وام ازدواج اقدام به ساخت رباتی در این زمینه کرده است که 24 ساعت شبانه رو در حال بررسی شعبه ها می باشد تا در صورت مشاهده شعبه مورد نیاز برای ثبت نام کنندگان خود اقدام به ثبت نام در سریع ترین زمان ممکن کند.

ضمانت بازگشت وجه

سایت وام ازدواج تنها سایتی می باشدکه دارای نشان نماد اعتماد و ساماندهی می باشد، همچنین کاربران گرامی چنانچه بعد از ثبت نام در سایت ما خود موفق به ثبت نام در شهر و بانک اعلامی به ما در سایت بانک مرکزی شده اند می توانند از طریق فرم تماس با ما کدرهگیری، شماره کارت بانکی و کد ملی خود را ارسال کنند تا هزینه ثبت نام وام ازدواج پرداختی آنها عودت داده شود.لازم به ذکر است برگشت هزینه الزاما فقط در این شرایط امکان پذیر است. در غیر این صورت از ارسال تیکت خودداری نمایید.

897ace3f 3bb9 4021 a530 a8493f8c31c9

اپلیکیشن ربات وام ازدواج کافی نت صفر یک

کاربران عزیز بعد از ثبت نام وام ازدواج و پرداخت هزینه اپلیکیشن ربات وام ازدواج کافی نت صفر یک رو دانلود و نصب کنید و بعد از اجرا اپلیکیشن برای شما چهار فیلد نمایش داده میشه که در فیلد دوم شماره موبایلی که در فرم ثبت نام وارد کردید رو وارد کنید و در فیلد سوم و چهارم که نیاز به شناسه دستگاها و پین داره این اطلاعات از پشتیبان سایت بگیرید و بعد از دریافت در این بخش وارد کنید و در پایین سمت راست بر روی شروع کلیک کنید فقط دقت داشته باشید برای فعالیت صحیح اپلیکیشن نیاز به اینترنت دارد و هر زمان که کدرهگیری ثبت نام وام ازدواج برای شما ارسال شد می توانید اپلیکیشن رو از موبایل خود پاک کنید

تیزر بررسی همزمان بانک های دو استان خوزستان و سیستان بلوچستان