ارائه تمامی خدمات کافی نت به صورت آنلاین

با بیش از 5 سال سابقه حرفه ایی در اینترنت

ثبت نام فروش ویژه محصولات تمام شرکت های خودرویی ایران

اطلاعيه

ثبت‌نام در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از روز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ راس ساعت 9 صبح آغاز و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت. کاربران سامانه می‌توانند از تاریخ مذکور اقدام به انتخاب خودرو کنند. تقدم و تأخر در زمان ثبت‌نام تاثیری در شانس برنده شدن کاربران در قرعه‌کشی نخواهد داشت.

کاربر جدید

عزیزانی که برای اولین بار میخان ثبت نام خودرو انجام بدن باید از طریق لینک زیر اقدام به ثت نام و نوع خودرو کنند .

کاربر قدیم

ولی عزیزانی که بیش از یک بار ثبت نام خودرو انجام دادن و نام کاربری و رمز عبور دارند باید از طریق لینک زیر وارد شوند و نام کاربری و رمز عبور رو وارد کنندانتخاب خودرو انجام دهند در صورتی که رمز هم فراموش کردید بعد از ثبت درخواست و پرداخت هزینه به پشتیبان آنلاین و تیکت پیام بدید .

0
نفرات ثبت نام شده
0
نفرات برنده شده
0
تکرار ثبت نام شده ها

پیگیری وضعیت ثبت نام های خودرو

کاربران عزیز دقت داشته باشید بعد از اینکه از طریق لینک های فوق که برای کاربران جدید و کاربران قدیم هست و ثبت نام های خود رو انجام دادید و انتخاب خودرو کردید و هزینه رو پرداخت کردید برای شما یک شماره یا کد رهگیری و پیگیری نمایش داده میشه و پیامک خواهد شد که شما عزیزان توسط این شماره یا کد پیگیری و رهگیری میتوانید از طریق لینک زیر وارد شوید و کد رو وارد کنید و وضعیت ثبت نام خود رو در موقع اعلام نتایج دریافت کنید ثبت نام هایی که در سایت و اپلیکیشن کافی نت صفر یک انجام می شوند همکاران ما در زمان اعلام نتایج بررسی میکنن ثبت نام های شما رو تیجه رو در پروفایل شما قرار میدن و شما میتوانید از طریق کد های رهگیری دریافت شده و وارد کردن در لینک زیر که صحفه پیگیری وضعیت ثبت نام هست از اعلام نتایج در اطلاع باشید .

(( بخش نامه ))

سایپا

ایران خودرو

بهمن موتور

کرمان موتور

آرین پارس موتور

مدیران خودرو

(( سوالات متداول ))

(( محدودیت های ارائه شده در این نوبت از فروش ))

 • انطباق همزمان کارت ملی، گواهینامه، حساب بانکی و سیم کارت به نام شخص متقاضی برای ثبت نام
 • کد ملی (هر کدملی یک خودرو)
 • سن (بالای 18 سال)
 • برای کلیه طرح های تا اطلاع ثانوی، محدودیت فاصله زمانی آخرین خرید، از سایر خودروسازها (48 ماهه) ملاک می‌باشد.
 • تبصره: الزام نداشتن پلاک فعال انتظامی برای طرح های فروش فوق العاده، فوری و پیش فروش ملاک عمل قرار خواهد گرفت
 • در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی (شرایط عمومی و اختصاصی) در هر مرحله تا قبل از تحویل خودرو ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می شود و وجه مشتری حداکثر ظرف مدت 20 روز به شماره شبای معرفی شده مسترد می گردد و هیچگونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه خودروساز نخواهد بود.
 • دارا بودن گواهینامه رانندگی خودرو
 • عدم امکان صلح در قراردادهای فروش
 • صحت سنجی مندرجات سجلی و پستی بر اساس سامانه امتا
 • غیرفعال نمودن گارانتی خودرو پس از 5 ماه و 1000 کیلومتر از تاریخ تحویل در صورت عدم مراجعه برای سرویس اولیه.
 • توجه به آدرس درگاه پرداخت اینترنتی و اطمینان از اینکه آدرس آن، صرفاً و بدون هیچ حرف یا علامت اضافه و کم، با کلمهhttps شروع و صرفاً با عبارت shaparak.ir به پایان می‌رسد.
 • درصورت ثبت نام و برنده شدن در قرعه کشی و عدم واریز وجه تا ۲ دوره نمی توان در طرح های فروش بعدی شرکت نماید.
 • از آنجا که به منظور شفاف سازی زنجیره نقل و انتقالات خودرو و جزییات معاملات آن؛ کلیه اطلاعات سامانه یکپارچه تخصیص خودرو مطابق تبصره ۴ آیین نامه اجرایی ماده ۱۴ الحاقی قانون مبارزه با پولشویی در اختیار سامانه جامع تجارت، قرار می گیرد؛ اینجانب با علم به کلیه مسولیتهای مترتب بر انجام این معامله بر فرد ثبت نام کننده مطابق مشخصات مندرج در سامانه فروش ؛ اقدام به ثبت نام می نمایم.