header email

ارائه تمامی خدمات کافی نت به صورت آنلاین

با بیش از 5 سال سابقه حرفه ایی در اینترنت

همکاری در فروش و بازاریابی کافی نت صفر یک یک راه بسیار ساده برای درآدمد زایی است. در این روش کافی است با روش های آموزش داده شده در این مقاله، به کسب درآمد کنید

picture 2

دیجیتال مارکتینگ در کافی نت صفر یک

بازاریابی را می توان یک فرایند دانست. در واقع، بدون اینکه مستقیما در جریان تولید یا عرضه محصول قرار بگیرید، به معرفی آن پرداخته و در نتیجه فروش محصول ، درصد قابل توجهی از درآمد کل محصول کسب نمایید. دیجیتال مارکتینگ محصول، عملی برد – برد می باشد و در این پروسه هم فروشنده و هم بازاریاب سود خواهند برد.

همکاری در فروش کافی نت صفر یک

کافی نت صفر یک بزرگترین و تنها مرجع قانونی تهیه و عرضه تحقیقات و مقالات و نمونه سوال ها کافی نت صفر یک و فارسی در دنیا می باشد. از اینرو شما می توانید تنها با تبلیغ لینک مارکتینگ محصولات، از اولین خرید هر کاربر جدید (که قبلا در سایت کافی نت صفر یک اکانت نداشته باشد)، به راحتی ۱۰ درصد از قیمت محصول را صاحب شوید و با این کار به آسانی به درامدزایی بپردازید.

اگر جز کسانی هستید که تاکنون از این راه کسب درآمد نکرده اید، همین الان دست بکار شده و سیستم همکاری در فروش محصولات کافی نت صفر یک برای خود را ایجاد نمایید.

سیستم همکاری در فروش کافی نت صفر یک چگونه کار می کند؟

کاربران پس از ورود به کافی نت صفر یک، از بخش پیشخوان اکانت خود در کافی نت صفر یک با کلیک گزینه لینک بازاریابی من لینک بازاریابی خود را دریافت می نماید. سپس کافی است این لینک در شبکه های اجتماعی یا انجمن ها یا هر وبسایتی که دارای بازدید است قرار دهید. مشتریانی که برای اولین بار با لینک بازاریابی شما وارد کافی نت صفر یک شده و اقدام به خرید نمایند ۱۰ درصد از خرید آنها برای شما لحاظ و در پنل کاربری شما شارژ خواهد شد.

picture 1

به عنوان نمونه لینک همکاری در فروش بصورت زیر :

صفحه نخست

2019 09 10 5 28 24

سوالات متداول بازاریابی دیجیتال و همکاری در فروش

  • سوال یک) من از فروشنده های اختصاصی کافی نت صفر یک هستم آیا می توانم با کمک سیستم همکاری در فروش کافی نت صفر یک به کسب درآمد بپردازم؟

پاسخ) بله ، شما حتی می توانید لینکهای همکاری در فروش خود را درون دموهایی که برای محصولات خود در کافی نت صفر یک ایجاد نموده اید قرار دهید با این کار شما می توانید به جای ۸۰ درصد ، ۹۰ درصد از فروش محصول را دریافت نمایید. مزیت اینکار این است که اگر مشتری با لینک بازاریابی شما وارد کافی نت صفر یک شود و حتی از محصولات دیگر کافی نت صفر یک هم خرید نماید باز ۱۰ درصد در پنل کاربری شما شارژ خواهد گردید. به عنوان نمونه لینک زیر یکی از نمونه های همکاری در فروش است.

صفحه نخست

حتی می توانید لینک بازاریابی را روی محصولات کافی نت صفر یک نیز ایجاد بنمائید در اینصورت باید کد مارکتینگ خود را به انتهای آدرس مورد نظر اضافه نمایید.

  • سوال دوم)آیا می توانم بنر بازاریابی خودم ایجاد کنم و در وبسایتهای که بازدید دارند قرار دهم و کسب دارمد داشته باشم ؟

پاسخ) بله . شما احتمالا وبسایتهایی می شناسید که با دریافت هزینه ای بنر بازاریابی شما رد در بخشی از وبسایتشان قرار می دهند با اینکار می توانید بازدید بیشتر و در بازاریابی موفق تری خواهید داشت.

  • سوال سوم)من هیچ دارمدی برای ایجاد وبسایت بازاریابی یا خرید جایگاه بنر بازاریابی ندارم آیا با سیستم بازاریابی کافی نت صفر یک می تونم کسب دارمد نمایم؟

پاسخ) بله . ابتدا در کافی نت صفر یک ثبت نام نمایید سپس بعد از لاگین به کاربری و درخواست لینک بازاریابی لینک را در جایی ذخیره کرده و به دوستان خود در شبکه های اجتماعی ( تلگرام ، اینستاگرام و …) دهید با اینکار ، اگر خریدی صورت گیرد شما به راحتی ۱۰ درصد از خرید اول کاربر را کسب خواهید نمود.

  • سوال چهارم)تسویه حساب بازاریابی چگونه خواهد بود؟

حداقل مبلغ تسویه حساب در کافی نت صفر یک مبلغ ۵۰ هزارتومان می باشد بعد از اینکه موجودی کیف شما به ۵۰ تومان رسید می توانید درخواست تسویه حساب نمایید تا به شماره حسابی که در پنل کاربریتان وارد نموده اید انتقال موجودی صورت گیرد.

  • سوال پنجم)چطور می توان فهمید چه کاربرانی در کافی نت صفر یک همکاری در فروش داشته اند ؟

پاسخ) چنانچه تاکنون خریداری با لینک بازاریابی به کافی نت صفر یک منتقل و خرید نموده باشد علاوه بر افزوده شدن سابقه در پنل کاربری بازاریاب ، نشان ویژه بازاریابی نیز در نشانهای کاربر افزوده خواهد شد به عنوان نمونه می توانید پنل کاربری این طراح مشاهده نمایید:

https://cafenet01.net/store/cafenet01/

 

 

picture 3