کافی نت صفر یک

ثبت نام لاتاری ۲۰۲۱ آمریکا

 ((  برای ثبت نام کلیک کنید  ))

لاتاری چیست؟

ثبت نام لاتاری ۲۰۲۱ گرین کارت ساده ترین و ارزان ترین روش اقامت قانونی و دائم آمریکا و دریافت اجازه زندگی و کار در آمریکا است که هر ساله در اکتبر شروع و در نوامبر به پایان میرسد.  در این روش مهاجرت، هزینه بسیار پایین ( کمتر از ۳۰ میلیون تومان هزینه ) است. تنها محدودیت این روش مهاجرت، شانسی بودن آن است، شما بدون پرداخت هزینه ثبت نام میکنید، اگر انتخاب شدید با ۳۳۰ دلار به آمریکا خواهید رفت. البته این انتخاب از بین متقاضیان کاملا شانسی توسط کامپیوتر انجام میشود.

ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹ در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۷ به پایان رسید

اتفاق غیر منتظره ای در این رویداد افتاد. این رویداد در تاریخ سوم اکتبر ۲۰۱۷ آغاز شد و در تاریخ ۱۵ اکتبر به طور ناگهانی بسته شد. پس از چند روز به علت مشکلات تکنیکی در سایت رسمی تمامی ثبت نام های سوم تا پانزدهم اکتبر ملغی شناخته شد و طی دستورالعملی اعلام شد که ثبت نام رسمی از تاریخ ۱۸ اکتبر ۲۰۱۷ مجدد آغاز و سپس در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۷ به پایان رسید. ضمنا تمامی ثبت نام های بین سوم تا پانزدهم اکتبر بی ارزش تلقی شده و دستورالعمل جدید، نسبت به تجدید ثبت نام های قبلی مطرح شد. این اولین بار در تاریخ امریکا بود که چنین اتفاقی افتاد. نتایج لاتاری ۲۰۱۹ در تاریخ ۱۵ ماه می ۲۰۱۸ اعلام شد و ۴۵۰۱ برنده لاتاری از ایران انتخاب شدند. پرونده برنده های لاتاری ۲۰۱۹ در پایان سال مالی ۲۰۱۹ یعنی آخر سپتامبر ۲۰۱۹ بسته شد. کسانی که ویزا دریافت کردند وارد خاک آمریکا شدند.

ثبت نام لاتاری ۲۰۲۰ در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۱۸ به پایان رسید

ثبت نام لاتاری ۲۰۲۰ مطابق روال معمول سوم اکتبر ۲۰۱۸ آغاز شد و در تاریخ ششم نوامبر ۲۰۱۸ به پایان رسید. نتایج آن نیز در تاریخ هفتم ماه می ۲۰۱۹ اعلام شد و باز هم ۴۵۰۱ برنده خوش شانس ایرانی داشتیم. رئیس جمهور ترامپ سعی بر لغو لاتاری برای سال ۲۰۲۰ داشت که خوشبختانه این موضوع در سنا و کنگره رای نیاورد و همچنان این رویداد مهم مهاجرتی ادامه دارد. لازم به ذکر است که ویزای تنوع نژادی که به لاتاری شناخته میشود، جزئی از قوانین ملیت و مهاجرت آمریکا است و لغو یا تغییر هر قانونی منوط به تصمیم هم زمان کنگره و سنا است و در نهایت اگر کمتر از ۶۰ درصد رای داشته باشد در صورت عدم وتو توسط رئیس جمهور آمریکا، تغییرات اعمال خواهد شد که این امر تقریبا محال است.

ثبت نام لاتاری 2021

 ((  برای ثبت نام کلیک کنید  ))

ثبت نام لاتاری ۲۰۲۱ در ۲ اکتبر شروع شد

ثبت نام لاتاری ۲۰۲۱ گرین کارت آمریکا در ساعت ۲۰:۳۰ تاریخ دوم اکتبر مطابق با ۱۱ مهر به وقت تهران شروع شد و انتهای آن ۵ نوامبر مطابق با ۱۴ آبان ۱۳۹۸ در ساعت ۱۹:۳۰ می باشد. از تغییرات مهمی که در این دوره رخ داده میتوان به ضرورت داشتن پاسپورت برای متقاضی اصلی لاتاری نام برد. میتوانید برای ثبت نام لاتاری ۲۰۲۱ از خدمات موسسه حامی مهاجر بهره مند شوید.

چه افرادی ملزم به داشتن پاسپورت برای ثبت نام لاتاری ۲۰۲۱ می باشند؟

  • افراد مجرد که به تنهایی ثبت نام میکنند
  • سرپرست خانواده که قصد ثبت نام در لاتاری ۲۰۲۱ را دارد.
  • زن و شوهری که قصد دارند به صورت دو شانسه در لاتاری ۲۰۲۱ ثبت نام کنند. چون که هر دو باید به صورت جداگانه ثبت نام کنند بنابر این نیاز دارند که هر دو پاسپورت داشته باشند.

اطلاعات مورد نیاز پاسپورت در ثبت نام لاتاری ۲۰۲۱

موسسه حامی مهاجر به شما توصیه میکند که هر چر سریع تر نسبت به تهیه پاسپورت اقدام نمائید.

  • شماره پاسپورت
  • تاریخ انقضای پاسپورت که هنوز اعتبار دارد
  • کشور صادر کننده

ثبت نام لاتاری 2021

 ((  برای ثبت نام کلیک کنید  ))

شرایط ثبت نام لاتاری ۲۰۲۱

برای ثبت نام لاتاری هیچ شرایطی نیاز نیست. شما با هر مدرکی یا هر سنی میتوانید دربرنامه لاتاری ثبت نام کنید، اما پس از برنده شدن برای اخذ ویزا باید دارای شرایطی باشید. پس هر کسی با هر شرایطی میتواند برنده شود اما پس از برنده شدن برای دریافت ویزا باید مدارکی را ارائه کنید که نشان دهد شما شرایط دریافت ویزای DV یا ویزای تنوع نژادی یا ویزای لاتاری را دارید. شرایط دریافت ویزای تنوع نژادی ساده است. از نظر قانون کلی شما باید دیپلم دبیرستان داشته باشید. دیپلم دبیرستان آمریکا معادل ۱۲ سال تحصیل در ایران است. یعنی حداقل پیش دانشگاهی نظام جدید یا کلاس ۱۲ ام نظام قدیم. برای فنی حرفه ای ها که دیپلم آنها یازده ساله است در صورتی که بیش از یک سال وارد دانشگاه شده باشند میتوانند این تحصیلات را معادل دیپلم آمریکا بدانند. برای مطالعه بیشتر می توانید به مقاله ی شرایط ثبت نام لاتاری ۲۰۲۱ مراجعه نمایید.

ثبت نام لاتاری 2021

 ((  برای ثبت نام کلیک کنید  ))

جایگزین مدرک تحصیلی

در صورتی که برنده لاتاری شدید اما مدرک تحصیلی شما زیر دیپلم است، با ارائه دو سال سابقه کار در پنج سال گذشته میتوانید موفق به اخذ ویزا شوید.

استثناها و تبصره ها : موسسه حامی مهاجر کاملا مسلط به قوانین مهاجرتی آمریکا است و این نوید را به شما میدهد که شما با هر مدرک تحصیلی حتی زیر دیپلم میتوانید در لاتاری شرکت کنید، پس از برنده شدن شما، تا اخذ ویزا همراهتان خواهیم بود. پس نگران مدرک تحصیلی نباشید. همیشه راهکار هایی در قانون برای جایگزینی وجود دارد. ما به این قوانین مسلطیم.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام لاتاری ۲۰۲۱

ثبت نام لاتاری ۲۰۲۱ برای متاهلین

متاهلین دو شانس برای برنده شدن دارند. هر شخصی محق است که یک بار به عنوان متقاضی اصلی یا Principal Applicant ثبت نام کند که در آن ثبت نام، اعضای خانواده اش به عنوان همراه در فرم ایشان فایل میشوند. متاهلین دو ثبت نام میکنند. یک بار آقا به عنوان متقاضی اصلی و همسر و فرزندانش به عنوان همراه، و یک بار خانم به عنوان متقاضی اصلی و همسر و فرزندانشان به عنوان همراه. هرکدام برنده شوند، کل خانواده ویزا دریافت میکند.

ثبت نام لاتاری 2021

 ((  برای ثبت نام کلیک کنید  ))

چه کسانی را به عنوان همراه ثبت نام کنم؟

شما باید همسر و تمام فرزندان زیر ۲۱ سال که ازدواج نکرده اند را در فرم ثبت نام به عنوان همراه وارد کنید. خاطر نشان میکنم نمیتوانید مادر یا خواهر یا سایر بستگان را وارد کنید. فقط همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال ازدواج نکرده.

شرایط عکس لاتاری ۲۰۲۱

برای تهیه عکس لاتاری گرین کارت باید زاویه مستقیم به دوربین داشته باشید، عکس به شکل مربع و طول ۶۰۰ پیکسل تا ۱۲۰۰ پیکسل مورد قبول است. زمینه سفید، عکس رنگی و بدون عینک و سمعک باشد. موی شما نباید روی صورت شما را بپوشاند. نیازی به معلوم بودن گوش ها نیست. عکس با حجاب هم برای مسلمانان و سایر ادیانی که حجاب در آنها تعریف شده است ممانعتی ندارد. فقط گردی صورت باید کاملا واضح باشد. نیازی به چاپ عکس ندارید، عکس باید به صورت فایل دیجیتال به شما تحویل داده شود.

از عکاسی هایی که فایل عکس را به شما نمیدهند خدمات عکس لاتاری دریافت نکنید. شما نیازی به چاپ عکس ندارید و فقط فایل مورد نیاز است.

نمونه عکس صحیح لاتاری

نمونه عکس صحیح لاتاری برای ثبت نام لاتاری 2021نمونه عکس صحیح لاتاری برای ثبت نام لاتاری 2021نمونه عکس صحیح لاتاری برای ثبت نام لاتاری 2021

 

ثبت نام لاتاری 2021

 ((  برای ثبت نام کلیک کنید  ))

تاییدیه ثبت نام لاتاری

پس از ثبت نام باید تاییدیه ای حامی Digital signature و Confirmation No دریافت کنید. حائز اهمیت است بدانید که داشتن این دو هیچ دلیلی بر ثبت نام صحیح نیست. یعنی اگر شما یک گربه را با عکس یک تمساح در لاتاری ثبت نام کنید باز هم پس از تکمیل فرم، کدهای تاییده را دریافت میکنید. دریافت کد تاییده فقط به معنای پایان تکمیل فرم است و دلیلی بر ثبت نام صحیح یا صحت ثبت نام لاتاری نیست.

تاییدیه ثبت نام لاتاری 2021

نمونه فرم تاییده ثبت نام

تعداد برندگان لاتاری در ایران

سازمان خدمات تابعیت و مهاجرت آمریکا (INS) تعداد اپلیکیشن های مجاز و لیست کشورهای مجاز را برای شرکت در برنامه قرعه کشی لاتاری بر اساس قانون های از قبل تعریف شده تعیین مینماید. این قوانین میتواند هرسال تغییراتی داشته باشد. عموما هر سال ۴۵۰۱ برنده لاتاری از ایران هستند.

ثبت نام لاتاری 2021

 ((  برای ثبت نام کلیک کنید  ))

شانس برنده شدن در لاتاری ۲۰۲۱

امسال شانس برنده شدن در لاتاری بیش از سالهای گذشته است. در اخبار بارها به اشتباه اعلام شده که لاتاری لغو شده، همین موضوع باعث عدم ثبت نام بسیاری از مردم در این برنامه میشود و در نتیجه کسانی که مطلع هستند ثبت نام لاتاری ۲۰۲۱ در جریان است شانس بالاتری خواهند داشت.