کافی نت صفر یک

ثبت نام فروش ویژه محصولات ایران خودرو

ثبت نام فروش ویژه محصولات ایران خودرو

اطلاعيه

متقاضي محترم، شماره تلفن همراه معرفي شده در زمان ثبت نام حتما بايد به نام شما باشد.
مشتري محترم گروه صنعتي ايران خودرو شماره تلفن82272727 -021 در ايام طرح هاي فروش اينترنتي بطور 24 ساعته و شبانه روزي جهت پاسخگوئي به سئوالات و راهنمائي در خدمت شما مي باشد .
مشتری گرامی، پیرو بخشنامه پلیس راهور ناجا ارائه خدمات مرتبط با بروزرسانی احراز سکونت بدون پرداخت هرگونه وجهی صورت می پذیرد

کاربر جدید

عزیزانی که برای اولین بار میخان ثبت نام خودرو انجام بدن باید از طریق لینک زیر اقدام به ثت نام و نوع خودرو کنند .

کاربر قدیم

ولی عزیزانی که بیش از یک بار ثبت نام خودرو انجام دادن و نام کاربری و رمز عبور دارند باید از طریق لینک زیر وارد شوند و نام کاربری و رمز عبور رو وارد کنندانتخاب خودرو انجام دهند در صورتی که رمز هم فراموش کردید مشکلی نیست گزینه فراموشی رمز انتخاب کنید  .

0
نفرات ثبت نام شده
0
نفرات برنده شده
0
تکرار ثبت نام شده ها

پیگیری وضعیت ثبت نام های خودرو

کاربران عزیز دقت داشته باشید بعد از اینکه از طریق لینک های فوق که برای کاربران جدید و کاربران قدیم هست و ثبت نام های خود رو انجام دادید و انتخاب خودرو کردید و هزینه رو پرداخت کردید برای شما یک شماره یا کد رهگیری و پیگیری نمایش داده میشه و پیامک خواهد شد که شما عزیزان توسط این شماره یا کد پیگیری و رهگیری میتوانید از طریق لینک زیر وارد شوید و کد رو وارد کنید و وضعیت ثبت نام خود رو در موقع اعلام نتایج دریافت کنید ثبت نام هایی که در سایت و اپلیکیشن کافی نت صفر یک انجام می شوند همکاران ما در زمان اعلام نتایج بررسی میکنن ثبت نام های شما رو تیجه رو در پروفایل شما قرار میدن و شما میتوانید از طریق کد های رهگیری دریافت شده و وارد کردن در لینک زیر که صحفه پیگیری وضعیت ثبت نام هست از اعلام نتایج در اطلاع باشید .

(( سوالات متداول ))

شرايط گارنتي خودروها بر اساس محصول متفاوت مي باشد ، لازم است ضمن مطالعه دفترچه راهنما و گارانتي خودرو ، در صورت وجود هر گونه ابهامي از مسئول تحويل نمايندگي سوال نماييم.

سند خودرو ( فاكتور فروش ) ، بيمه نامه شخص ثالث ، ايكو كارت و كارت طلايي در صورت وجود.

كارت خودرو، سند خودرو ( برگ سبز ) و كارت سوخت

خودروي ثبت نامي نمايندگي هاي شهرستان با آدرس و پلاك تهران ، به پاركينگهاي جانبي سايت مركز انتقال داده مي شود ( به نمايندگي مورد نظر حمل نمي گردد ) لازم به ذكر است ، در صورت تاخير در دريافت خودرو توسط مشتري ، مشمول هزينه پاركينگ مي گردد ( مقتضي است ظرف 72 ساعت جهت دريافت خودرو مراجعه گردد )

خير، كليه خودروها با پلاك انتظامي تحويل مي گردند

خودروها بر اساس اصل FIFO حمل مي گردند ( اولويت تاريخ فاكتور )

مشتري محترم پس از دريافت پيامك با ورود به ميز خدمت مشتريان مي تواند درخواست خود را ثبت و در تاريخ و ساعت مورد نظر خود نسبت به دريافت خودروي به صورت حضوري اقدام نمايد.

هزينه حمل خودروها يكماه پس از تحويل خودرو بصورت مكانيزه محاسبه و در نوبت پرداخت قرار مي گيرد ، مشتري محترم مي تواند ، پس از دريافت پيامك ( عودت هزينه حمل ) جهت دريافت هزينه حمل به نمايندگي مذكور مراجعه نمايد .

تحويل خودرو با وكالت نامه محضري در سايت هاي توليدي و مبادي تحويل ، بلامانع مي باشد . نكته : مشترياني كه داراي وكالت محضري جهت دريافت خودرو مي باشند و مقرر است خودروي خود را از پاركينگ آپكو دريافت نمايند ، لازم است قبل از مراجعه به پاركينگ آپكو نسبت به تهيه 2 نسخه كپي از وكالت نامه مذكور اقدام نمايند.

در صورتي كه مشخصات فردي و اطلاعات مرتبط با آدرس محل سكونت مشتري ( كه هنگام ثبت نام در سيستم فروش ايران خودرو ثبت نموده است ) ، با اطلاعات موجود در سيستم پليس راهور مغايرتي نداشته باشد، حداكثر ظرف مدت دو روز كاري پس از صدور فاكتور، خودرو پلاك مي گردد.

طبق دستورالعمل صادره از سوي پليس راهور، پلاك خودروهاي نو شماره برروي خودرو نصب و به مشتري تحويل مي گردد.

برگه احراز سكونت شامل كليه مشخصات فردي و اطلاعات مرتبط با محل سكونت و همچنين اطلاعات مرتبط با پلاك هاي قبلي مشتري مي باشد كه مي بايست ضمن به همراه داشتن شناسنامه ، كارت ملي و مدارك مربوط به محل سكونت (از قبيل سند يا قولنامه داراي كد رهگيري ، قبض آب ، گاز و يا برق كه به نام مشتري مي باشد) به نزديكترين مركز شماره گذاري محل سكونت مراجعه و جهت دريافت آن اقدام گردد ، لازم به ذكر است ارائه برگه احراز جهت تكميل پرونده مشتري الزامي است.

کافی نت صفر یک ما می خواهیم اعلان ها را برای آخرین اخبار و به روز رسانی ها به شما نشان دهیم.
ردکردن
اعلان ها را مجاز کنید