header email

ارائه تمامی خدمات کافی نت به صورت آنلاین

با بیش از 5 سال سابقه حرفه ایی در اینترنت

مدال های کافی نت صفر یک | سیستم جامع ارزیابی کافی نت صفر یک | مدال محصولات کافی نت صفر یک | مدال فروشندگان کافی نت صفر یک | نشان فروشندگان و خریداران

نشان کافی نت صفر یک ، فرایندی جدید برای بهبود مستمر کیفیت

محصولات ، فروشندگان و خریداران کافی نت صفر یک، “نشان دار” شده‌اند

کافی نت صفر یک فرق میکنه …

یک انتخاب خوب، نیازمند آگاهی کافی است.هر فروشنده باید بتواند مزیت‌های کالای خود را به‌خوبی توضیح دهد. “کافی نت صفر یک” همواره انتخاب را برای خریدار و فروش را برای فروشندگان وب ، ساده و ساده‌تر می‌کند.

اما چگونه؟ “نشان کافی نت صفر یک“راهکار جدیدی است که اعتماد و آسودگی را برای خریداران و ایجاد رقابت شفاف و تلاش دائمی برای ارتقای محصول را برای تولید کنندگان به همراه دارد.

از گذشته‌های دور پرچم‌ها، رنگ‌ها و تن‌پوش‌ها نماینده یک سرزمین یا اقوامی با اعتقادات متنوع یا نشانی از یک سپهبد ارتش بوده‌اند. برای توضیح ویژگی‌های هر چیزی باید از کلمه‌ها و پاراگراف‌های زیادی استفاده کرد، نشان‌ها همواره حالت ساده سازی شده‌ای از مفاهیم بزرگ‌ترند. «نشان‌ها به‌سادگی تمایز و تفاوت را معنا می‌کنند». پیروزی‌ها، قهرمانی‌ها، کیفیت، سابقه، حسن انجام کار، رتبه، رده و بسیاری دیگر از مفاهیم را می‌توان با نشانه‌ها نمایش داد. در دنیای امروز که فرصت‌ها اندک و زمان ارزشمندتر از گذشته شده است، به‌کارگیری نماد و نشانه‌ها متداول‌تر از پیش شده است. استفاده از نشان‌ها در کمترین زمان و به‌سادگی می‌تواند اطلاعات زیادی را انتقال دهد.

نشان می‌تواند از یک علامت تیک ساده تا علائم پیچیده‌تری مثل نشان استاندارد را شامل شود که نمایانگر تائید یک سازمان و برخورداری از قابلیت‌ها یا گذراندن آزمایش‌های راستی آزمایی آن کالا یا محصول است. کافی نت صفر یک نیز در حوزه تخصصی خود برای اولین بار در بازار محصولات وردپرس، اقدام به نشان گذاری جهت شفافیت و ارائه آگاهی بیشتر در مورد محصولات و فروشندگان کرده است.

فرایند نشان گذاری فروشندگان در کافی نت صفر یک

بررسی سابقه کاری توسعه دهنده، ارائه محصول تولید ایران، میانگین امتیازدهی خریداران، تعدد بروز رسانی، نحوه پشتیبانی و تعامل با خریداران، تعداد فروش، تعداد محصول، مدت زمان عضویت در کافی نت صفر یک، میزان درآمد و دارا بودن محصول ویژه در کافی نت صفر یک را می‌توان بخشی از فرایند نشان‌گذاری در کافی نت صفر یک نام برد.

فرایند نشان گذاری محصولات در کافی نت صفر یک

محصولات ارائه شده در کافی نت صفر یک، بسته به نتایج بررسی‌ها و رعایت معیارهای کافی نت صفر یک مانند ایرانی بودن، عضویت در سامانه‌ی گارد کافی نت صفر یک، اصالت خرید از توسعه دهنده اصلی برای محصولات خارجی، تعداد بروز رسانی‌های محصول و میانگین امتیاز بازخورد خریداران نشان گذاری می‌شوند.

فرایند نشان گذاری خریداران در کافی نت صفر یک

مدت زمان عضویت در کافی نت صفر یک و تعداد خریدها از معیارهای کافی نت صفر یک برای رده بندی و نشان گذاری خریداران است.

نشان های محصولات کافی نت صفر یک چه مفاهیمی دارند؟

نشان محصول ایرانی

کافی نت صفر یک به ارائه‌ محصول ساخت ایران افتخار می‌کند. سال‌هاست که متخصصین ایرانی حوزه‌ نرم افزار در حال تولید و بروز رسانی محصولات بومی هستند. حمایت و تشویق تولیدکنندگان ایرانی برای ساخت و بهبود محصولات داخلی نوآور و پیشرو، رسالت کافی نت صفر یک است.

تطابق هرچه بیشتر محصول باسلیقه، مختصات سرزمینی‌، زبان‌ و قوانین و مقررات داخلی‌، باعث استقبال بیشتر کاربران از محصولات ایرانی است. کافی نت صفر یک به جهت رشد و توسعه محصولات داخلی همواره از فروشندگان ایرانی محصولات حمایت نموده است. ایجاد اشتغال پایدار برای برنامه نویسان و درآمد زایی مستمر از فروش و امکان دیده شدن و فراگیری محصول در سطح ملی از اولویت‌های این مجموعه است.

نشان محصول دارای لایسنس

یکی از پروژه‌های جدید کافی نت صفر یک برای حمایت از فروشندگان ایرانی گارد نام دارد. گارد کافی نت صفر یک سامانه‌ای نوآور برای حفاظت از محصولات و مالکیت فکری است. سامانه گارد، محصول را در مقابل کپی غیرقانونی و نصب چندین باره حفاظت می‌نماید. شناسه یکتای سامانه گارد قابل نصب روی صرفا یک دامنه است. این فرایند حامی قوانین کپی رایت بوده و منافع صاحب اثر ساخت ایران را حفاظت می‌کند.

نشان اصالت محصول

تمامی محصولات ارائه شده در کافی نت صفر یک مورد بررسی کارشناسان قرار می‌گیرد. اصل بودن محصول و پاک بودن آن از هر گونه ویروس‌، کد‌های مخرب، بک لینک‌های پنهان و‌… بخشی از راستی آزمایی تخصصی هر محصول در کافی نت صفر یک است. محصولات خارجی پارسی شده باید دارای تاییدیه خرید قانونی از تولید کننده اصلی باشند. این نشان برای کاربر به مفهوم خرید یک محصول پاک و تضمین شده از تولید کننده اصلی و یک توسعه دهنده ایرانی مورد تایید کافی نت صفر یک است. نشان اصالت، باعث حذف نسخه‌های جعلی و اطمینان بیشتر است که احتمال دریافت بروز رسانی‌های آتی را از فروشنده افزایش می‌دهد؛ به عبارت دیگر نشان اصالت، حافظ منافع کاربر نهایی و فروشندگان حرفه‌ای در مقابل محصولات جعلی و مخرب کپی کاران است.

نشان ویژه

برخی از محصولات ارائه شده در کافی نت صفر یک نشان ویژه دارند. نشانی کمیاب و ارزشمند برای محصولاتی خاص‌.

نشان ویژه می‌تواند معیار مهمی برای انتخاب محصول توسط کاربران باشد.

نشان ویژه به محصولاتی تعلق می گیرد که کلیه شرایط زیر برای آنها برقرار باشد:

  • حداقل یک ماه از فروش محصول گذشته باشد
  • حداقل ۳۰ فروش داشته باشد
  • میانگین امتیاز کاربران به محصول بین ۴ تا ۵ باشد
  • نشان اصالت محصول را دریافت کرده باشد
  • امتیاز منفی کارشناسان سایت برای آن ثبت نشده باشد (این امتیاز منفی به دلایل متعددی ممکن است توسط کارشناسان سایت کافی نت صفر یک برای یک محصول ثبت شود)

نشان بروز‌رسانی

به‌روزرسانی مداوم محصول‌، نشان دهنده توانمندی و تعهد توسعه دهنده برای پیشرو بودن و تداوم ارائه خدمت است. درک نیازهای جدید کاربر‌، شناخت بازار و ایجاد راه کارهای روزآمد از بنیان‌های نشان بروز رسانی است. حل مشکلات و ضعف‌های نسخه پیشین‌، افزایش کارآمدی، ساده سازی و افزودن مزیت‌های جدید رقابتی‌، می‌توانند دلایلی خوب برای ارائه نسخه‌ای جدید از محصول باشند. عدد نشان بروز رسانی نمایانگر تعداد بروز رسانی‌های محصول است.

نشان فروشندگان و تولید کنندگان محصولات کافی نت صفر یک

تولیدکننده موفق‌، صاحب نشان است. نشان‌ها، تمایز و کیفیت را ابراز می‌کنند. برای کاربر نهایی‌، نشان‌ها‌، انتخاب توسعه دهنده را ساده‌تر و دقیق‌تر می‌نمایند. امکان مقایسه سریع و آشنایی با سوابق عملکرد تولید کننده از مزیت‌های نشان‌های کافی نت صفر یک است. برای مثال فروشندگان برتر دارای محصولات ویژه بیشتر در سامانه گارد، فروش‌های بالاتر و درآمدهای رو به رشد هستند. ملاک‌های زیر برای نشان تولید کنندگان کافی نت صفر یک در نظر گرفته شده است.

 

نشان تعداد محصولات ایرانی

تولید محصول ساخت ایران بسیار ارزشمند است. به‌کارگیری توانمندی‌های متخصصین ایرانی و تولید محصولاتی نوآور مطابق با نیازهای بومی‌، نیاز به حمایت و ایجاد حس خود باوری دارد. تولید محصول ایرانی نیازمند سرمایه گذاری‌، تحقیق و توسعه است. تعدد محصولات ایرانی یک تولید کننده، نشان از توان بالای علمی‌، قدرت مدیریت فرایند‌های تولید‌، تجربه ارزشمند و استمرار پشتیبانی دارد. کافی نت صفر یک به حمایت از کارآفرینان حوزه فناوری اطلاعات مفتخر است‌. به همین سبب محصولات ایرانی نشان کافی نت صفر یک اختصاصی دارند. عدد نشان ساخت ایران، نماینده تعداد محصولات ایرانی توسعه دهنده در کافی نت صفر یک است.

نشان سابقه ی عضویت در کافی نت صفر یک

سابقه و مدت زمان حضور توسعه دهنده در کافی نت صفر یک دارای نشان است. این نشان نمایانگر اراده تولید کننده بر استمرار فعالیت در حوزه تخصصی‌، تداوم تولید‌، گذر از چالش‌ها و رقابت برای رشد در طول زمان است. اطلاع از سابقه توسعه دهنده یا شرکت تولید کننده محصول از نکاتی است که حس اطمینان را در خریدار ایجاد می‌کند. پشتیبانی بهتر، بهبود مستمر و ارتقا منظم از یک تولید کننده با سابقه انتظار می‌رود.

نشان تعدد محصولات ” ویژه”

تولید کننده با محصولی دارای نشان ویژه بسیار متمایز است. محصولات بسیار اندکی به این نشان دست پیدا می‌کنند. ثبت در سامانه گارد‌، رکورد فروش بالا در بازار کافی نت صفر یک و مارکت‌های جهانی‌، کیفیت بالای محصول‌، منحصر به فرد بودن و یکتایی کاربرد‌، از جمله دلایل ویژه شدن نشان محصول توسط کارشناسان کافی نت صفر یک است. عدد بالاتر این نشان کمیاب‌، می‌تواند معیار مهمی برای انتخاب شدن و خرید محصول توسعه دهنده توسط کاربران باشد.

نشان میانگین امتیاز کاربران نهایی

همواره محصولات کافی نت صفر یک در معرض نقد و بررسی هستند‌. بازخورد مصرف کنندگان نیز بسیار ارزشمند و مورد توجه کافی نت صفر یک است. در واقع خریدار محصول همیشه با نقاط قوت و ضعف هر محصول درگیر است؛ بنابراین‌، دیدگاه‌های او بسیار واقعی و انتقادها در بیشتر مواقع سازنده و کارگشاست. هر کاربر که محصول را خریده باشد‌، می‌تواند به محصول امتیاز دهد. میانگینی از امتیازهای کاربران رتبه نشان امتیاز را تشکیل می‌دهد. رتبه بالاتر این نشان کافی نت صفر یک، میزان کارآمدی و رضایت مشتریان را معنا می‌کند و برای خریداران آتی معیار مهمی محسوب می‌شود.

نشان ویژه بودن تولید کننده

تولید کننده ویژه نشانی است که کارشناسان کافی نت صفر یک به فروشندگانی با کارایی متمایز، تحت سامانه گارد ارائه می‌کنند. این نشان به افراد یا شرکت‌هایی تعلق می‌گیرد که محصولات یا خدمات ایشان دارای سطحی متفاوت از لحاظ کیفیت و کاربرد باشند. تولیداتی مشهور با عملکردهایی خاص به همراه پشتیبانی کاربر پسند. فروشندگان محصولات دارای نشان ویژه، محصولاتی بومی شده، در رتبه‌های بالای مارکت های جهانی دارند. همچنین رکوردهای خوبی از تعداد فروش بالا در مدت زمان کم پس از انتشار در کافی نت صفر یک را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند. نشان تولید کننده ویژه برای تحقق مفهوم ارزشمند شایسته سالاری، در میان فروشندگان در کافی نت صفر یک است.

نشان میزان درآمد

تجاری سازی ایده‌ها و تبدیل طرح‌ها به پول فرایندی پیچیده است که مدیریت و استمرار در تلاش و بهبود محصولات را می‌طلبد. میزان درآمد حاصل از فروش محصول یکی از معیارهای مرغوبیت و خدمات ارائه شده است. به‌طور طبیعی محصولات خاص و باکیفیت بالاتر نتیجه عملکرد خوب مجموعه تولید کننده است. این عوامل در قیمت گذاری و درآمد بیشتر تاثیرگذارند؛ به عبارت دیگر به‌صورت نسبی چنین برداشت می‌شود که درآمد بالای یک توسعه دهنده، دست او را برای هزینه بیشتر در تولید و ارائه محصولات پیش‌ روی آینده باز می‌گذارد. چرخه موفق تلاش و افزایش کیفیت منتج به افزایش فروش و البته رشد درآمد می‌شود.

نشان مدت زمان از اولین فروش

از اولین فروش تا کنون بازه زمانی است که سابقه فروشندگی یک توسعه دهنده را در کافی نت صفر یک مشخص می‌کند. عدد نشان فروشندگی مدت زمان سپری شده از تغییر نوع کاربری توسعه دهنده به فروشنده از نخستین فروش است. فروشندگان محصولات در کافی نت صفر یک همواره در حال پایش از لحاظ کیفیت محصول و عملکرد پشتیبانی و همچنین پاسخگویی در برابر خریداران توسط کارشناسان کافی نت صفر یک هستند. این زمان در صورت رعایت تعهدات فروشنده در حال افزایش است و در غیر این صورت امکان فروش معلق و لغو همکاری اعلام می‌شود.

نشان تعداد فروش

این نشان تعداد کل فروش محصولات یک فروشنده را نمایش می‌دهد. تعداد فروش بیانگر میزان محبوبیت و شناخته شدن محصولات توسط خریداران است. این نشان امکان مقایسه محصولات از نظر میزان کاربرد و تعداد مصرف کنندگان را نیز اعلام می‌کند. محصولات با فروش بیشتر به‌طور منطقی رضایت بیشتری در مصرف کننده ایجاد نموده‌اند. عدد بالاتر این نشان ممکن است احتمال خرید توسط کاربران آتی را نیز افزایش دهد.

نشان تعداد محصولات

برای هر فروشنده، افزایش تعداد کالاهای سبد فروش مهم است. مصرف کنندگان در صورتی که سابقه خرید رضایت بخشی داشته باشند، مایل‌اند نیاز‌های دیگر خود را از توسعه دهنده‌ای تهیه کنند که سابقه خوبی در ذهن ایشان دارد؛ بنابراین تهیه یک سبد متنوع از محصول برای ارائه در کافی نت صفر یک احتمال فروش بیشتر را فراهم می‌کند. از جهتی دیگر تعدد محصولات می‌تواند نشانه‌ای از حجم فعالیت تولید کننده و افق بلند مدت برای کسب سهم بیشتری از بازار باشد.

در پایان اینکه، کافی نت صفر یک سعی دارد محیطی پویا، نو‌آور، پاسخگو و اطمینان بر‌انگیز برای خریداران باشد و بازاری پر رونق و رقابتی برای فروشندگان معتبر فراهم سازد تا منافع همه دست‌اندرکاران و مصرف کنندگان به بهترین وجه تامین گردد. فرایند نشان گذاری، درصدد ترغیب تولید کنندگان محتوا برای بهبود کیفیت‌، پشتیبانی موثر، بروز رسانی مستمر است. برای خریداران نیز تضمین اصالت و کیفیت محصول و پشتیبانی فروشنده و همچنین اطلاع رسانی و خرید آگاهانه ارزشیابی محصول و توسعه دهنده را به همراه دارد.