کافی نت صفر یک

کانال رسمی سهام عدالت راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی کانال رسمی سهام عدالت راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی کانال رسمی سهام عدالت راه اندازی شد . 

بنابه این گزارش جهت اطلاع رسانی و ارسال اخرین اخبار، اطلاعیه ها، هشدارها و …. کانال رسمی سهام عدالت ایجاد و راه اندازی گردید، مشمولین عزیز با کلیک بر روی نشانی کانال سهام عدالت می توانند عضو خانواده بزرگ سهامداران و مشمولان سهام عدالت شوند و بصورت مستقیم از جزئیات برنامه ها و فعالیتهای سهام عدالت مطلع گردند، 

در این گزارش همچنین علاوه بر معرفی نشانی کانال رسمی سهام عدالت telegram.me/sahamedalatse، مجددا  نشانی سامانه سهام عدالت و شماره تماس مرکز پاسخگویی مردمی سهام عدالت نیز برای دیگر راههای ارتباطی مشمولین عزیز اورده شده است. 

این گزارش در پایان اعلام می کند که تا کنون بیش از ٣٣ میلیون نفر برای دریافت صورتحساب خود به سامانه مراجعه کرده اند، همچنین بیش از ٩ میلیون نفر هم تاکنون شماره شبا خود را در سامانه سهام عدالت ثبت نموده و بیش ار ۵۵٠ هزارنفر از مشمولین با مرکز پاسخگویی مردمی دریافت سوألات خود تماس گرفته اند. 

 نشانی اینترنتی سایت سازمان: www.ipo.ir 

 نشانی اینترنتی سامانه سهام عدالت: www.samanese.ir 

شماره مرکز پاسخگویی مردمی تلفنی سهام عدالت ۸۳۳۳۸

 کانال رسمی تلگرامی سهام عدالت: sahamedalatse@   و یا از طریق لینک اینترنتی: telegram.me/sahamedalatse

مشمولان با کلیک بر روی نام کانال سهام عدالت میتوانند عضو شده و از اخرین اخبار و اطلاعیه ها و موضوعات مرتبط با سهام عدالت بصورت آنلاین مطلع گردند.

دیدگاه‌ها (2)

 • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
 • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*

  سیدفاخر محمدی مهمان خرداد 6, 1399 پاسخ
   علی جسیمی مدیر کل خرداد 6, 1399 پاسخ

   بزرگوار این رو بگم که سیتسم سهام عدالت اینقدر هوشمند می باشد که وقتی شماره شبا و موبایلی ثبت میشه از مراحل احراز هویت میگذره و تایید میشه این یعنی این شماره حساب و شماره تماس برای شماست ولی در مواقعی که پیش میاد حساب غیرفعال شده یا شمار تماس سیم کارت مفقود شده یا دیگر قابل استفاده نیست باز می توانید تغییر بدید و بعد از احراز هویت این امر تایید می شود که پیشنهاد من مراجعه شما به نزدیک ترین کافی نت که مجوز رسمی صنفی هم داشته باشد هست
   موفق باشید

کافی نت صفر یک ما می خواهیم اعلان ها را برای آخرین اخبار و به روز رسانی ها به شما نشان دهیم.
ردکردن
اعلان ها را مجاز کنید