کافی نت صفر یک

واکنش سازمان خصوصی سازی به اظهارات مجری تلویزیون در مورد سود سهام عدالت

سازمان خصوصی سازی طی نامه ای به مدیر شبکه ۳ سیما، به اظهارات مجری برنامه سلام خورشید در خصوص سود سهام عدالت به واکنش نشان داد.

سازمان خصوصی سازی طی نامه ای به مدیر شبکه ۳ سیما، به اظهارات مجری برنامه سلام خورشید در خصوص سود سهام عدالت به واکنش نشان داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ در جوابیه سازمان خصوصی سازی خطاب به مدیر شبکه ۳ سیما آمده است: احتراما، در برنامه سلام خورشید روز شنبه مورخ ۲۳/۱۰/۱۳۹۶ اظهارنظری سخیف در قالب طنزی که به هجو انجامید توسط مجری این برنامه، آقای رضا رشیدپور در خصوص سود پرداختی مرحله اول سهام عدالت عنوان شد که این موضوع علاوه بر این که به نوعی توهین و نادیده گرفتن تلاشهای صورت گرفته در سالهای گذشته بویژه دولتهای یازدهم و دوازدهم در راستای شناسایی اقشار کم درآمد و تلاش برای بهرمندی آنها از سود و مزایای سهام عدالت است، موجب شده تا در چند روز گذشته جمع کثیری از مشمولان عزیز در سراسر کشور در تماس با این سازمان ابراز نارضایتی خود را در خصوص اظهار نظرهای مطرح شده در این برنامه اعلام کنند.
بر این اساس لازم است ترتیبی اتخاذ شود تا این اقدامات ناشایست به طریقه ای مناسب اصلاح و جبران شود.
همچنین اعلام می دارد برای قریب ۶ میلیون نفر از مددجویان و مستمری بگیران نهادهای حمایتی(کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی) سهام عدالت با تخفیف تعلق گرفته و ارزش این سهام برای هر نفر ۲٫۵ میلیون تومان و برای خانوار پنج نفره ۱۲٫۵ میلیون تومان است. همچنین برای این عده فقط برای سال مالی ۱۳۹۵، مبلغ ۱۵۰ هزار تومان سود تخصیص یافته که در دو یا سه نوبت تا پایان سال پرداخت می شود و نوبت اول آن به مبلغ ۵۰ هزار تومان پرداخت شده است و این ارقام در مقایسه با پرداخت ماهانه به این افراد ارقام بسیار معنی دار و قابل توجه می باشند.
لذا از آن رسانه ملی انتظار می رود در راستای فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در خصوص طرح های بزرگ و ملی همچون طرح ملی ساماندهی سهام عدالت که مخاطبان آن نزدیک به ۵۰ میلیون از مردم عزیز کشورمان و به خصوص اقشار کم درآمد جامعه هستند، رفتار مناسب و در خور شان خود و مخاطبان داشته باشد.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*

کافی نت صفر یک ما می خواهیم اعلان ها را برای آخرین اخبار و به روز رسانی ها به شما نشان دهیم.
ردکردن
اعلان ها را مجاز کنید