ارائه تمامی خدمات کافی نت به صورت آنلاین

با بیش از 5 سال سابقه حرفه ایی در اینترنت

هزینه‌های میهمانی به محل سکونت و انتقالی به واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی

چکیده کوتاه مطلب

🔹هزینه مهمانی به واحد دانشگاه آزاد اسلامی شهر محل سکونت یا نزدیک‌ترین واحد به محل سکونت برای نیم‌سال جاری در جدول تصویر فوق مشخص شده است که به همراه شهریه ثابت، توسط واحد مقصد اخذ و به‌ حساب واحد مبدا واریز می‌شود. ◾️دانشجویان متقاضی انتقال به واحد الکترونیکی از پرداخت هزینه‌ی انتقالی معاف می‌باشند. (درحال […]

🔹هزینه مهمانی به واحد دانشگاه آزاد اسلامی شهر محل سکونت یا نزدیک‌ترین واحد به محل سکونت برای نیم‌سال جاری در جدول تصویر فوق مشخص شده است که به همراه شهریه ثابت، توسط واحد مقصد اخذ و به‌ حساب واحد مبدا واریز می‌شود.

◾️دانشجویان متقاضی انتقال به واحد الکترونیکی از پرداخت هزینه‌ی انتقالی معاف می‌باشند. (درحال حاضر صرفا دانشجویان متقاضی انتقالی از پرداخت هزینه معاف هستند و هزینه‌ی مهمانی از دانشجویان متقاضی مهمانی اخذ می‌شود)

🔸همچنین هزینه‌ی ثبت درخواست و رسیدگی به پرونده‌ی تمامی متقاضیان انتقال یا مهمانی در مقاطع کاردانی ۳۲۵,۰۰۰، کارشناسی ۶۲۵,۰۰۰، کارشناسی ارشد ۹۴۵,۰۰۰ و دکتری ۱,۴۵۵,۰۰۰ ریال می‌باشد که در سامانه منادا پرداخت می‌شود.

♦️از یکشنبه‌ ۲۱ لغایت پنج‌شنبه ۲۵ فروردین، امکان مهمانی از تمام واحدهای دانشگاه آزاد به واحد شهر محل سکونت یا نزدیک‌ترین واحد به محل سکونت و امکان انتقال دانشجویان پذیرش بدون آزمون (علاوه بر دانشجویان پذیرش با آزمون) به واحد الکترونیکی در سامانه منادا.

ads
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.
دیدگاه خود را بنویسید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

لینک کوتاه نوشته