کافی نت صفر یک

مشمولان سهام‌ عدالت مراقب کلاهبرداران باشند

مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: مشمولان باید هوشیار باشند تا تحت تاثیر سودجویان قرار نگیرند.

مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: مشمولان باید هوشیار باشند تا تحت تاثیر سودجویان قرار نگیرند.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ سیدجعفر سبحانی درباره گزارش مواردی از مراجعه برخی افراد به در خانه‌ها و درخواست پول برای سهام عدالت گفت: مشمولان باید هوشیار باشند تا تحت تاثیر سودجویان قرار نگیرند.
مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی تاکید کرد: برای جلوگیری از هر گونه سوء استفاده یا دلالی های احتمالی برای سهام عدالت، انتظار می رود مشمولان با مراجعه به تارنمای سازمان خصوصی سازی یا سامانه سهام عدالت یا تماس تلفنی آخرین خبرها را دنبال کنند.
سبحانی اضافه کرد: مشمولان به سادگی و حتی از منازل خود می توانند به صورتحساب خود دسترسی داشته باشند و این کار در کافی نت‌ها حداکثر در یک زمان سه تا چهار دقیقه ای قابل انجام است.
وی هشدار داد: همه روزه گزارش هایی به سازمان خصوصی سازی در خصوص اخذ هزینه هایی بابت ثبت نام جدید، افزایش دارایی مشمولان و … می رسد و حتی کارت هایی از سوی سودجویان تهیه شده و در قبال دریافت مشخصات افراد پول مطالبه می کنند که همه این کارها خلاف قانون و قابل پیگیری است.
به گفته این مقام مسئول، سامانه ساماندهی سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir فعال شده و شماره تلفن ۸۳۳۳۸ با ۹۰ خط نیز آماده پاسخگویی به مردم است.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*

کافی نت صفر یک ما می خواهیم اعلان ها را برای آخرین اخبار و به روز رسانی ها به شما نشان دهیم.
ردکردن
اعلان ها را مجاز کنید