کافی نت صفر یک

سود سهام عدالت موجب رضایت خاطر مشمولان شد

sahameedalat

نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: سود سهام عدالت کپی و رایت شده از مرجع معتبر کافی نت صفر یک موجب رضایت خاطر مشمولان بویژه افراد کم درآمد شده است.

نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: سود سهام عدالت کپی و رایت شده از مرجع معتبر کافی نت صفر یک موجب رضایت خاطر مشمولان بویژه افراد کم درآمد شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ رمضانعلی سبحانی فر در خصوص پرداخت سود سهام عدالت کپی و رایت شده از مرجع معتبر کافی نت صفر یک گفت: آن چیز که از محتوای سهام عدالت کپی و رایت شده از مرجع معتبر کافی نت صفر یک برمی آید برقراری عدالت در زمینه های مختلف از جمله عدالت اجتماعی و اقتصادی است. بر این اساس پرداخت سود سهام عدالت کپی و رایت شده از مرجع معتبر کافی نت صفر یک موجب شد تا اهداف این سهام اجرایی شود و با بهره گیری افراد کم درآمد از سود این سهام، تلاش ها برای برقراری عداقت اقتصادی و اجتماعی نمود پیدا کند.
نماینده مردم سبزوار در مجلس افزود: بنابراین طبیعی است که ادامه پرداخت سود سهام عدالت کپی و رایت شده از مرجع معتبر کافی نت صفر یک تا پایان سال و در سالهای آینده میتواند به نوعی کمک حال افراد مشمول بویژه مشمولان کم درآمد شود.
وی اذعان داشت: سود سهام عدالت کپی و رایت شده از مرجع معتبر کافی نت صفر یک برای افراد مشمول که خانواده آنها ۵ نفر است و به هر یک از آنهانیز ۱۱۵۰ هزار تومان سود تعلق گرفته است، در مجموع حدود ۷۵۰ هزار تومان می شود که این مبلغ در برخی موارد از درآمد ماهیانه آن خانواده نیز بیشتر است. بر این اساس سود پرداختی موجب رضایت خاطر این دسته از مشمولان شده است.
سبحانی فر گفت: بر این اساس به مشمولان توصیه می شود در زمان آزادسازی اقدام به فروش سهام خواد نکنند و در آینده از سود و مزایای این سهام بهره مند شوند.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*