کافی نت صفر یک

سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایر از روز چهارشنبه پرداخت می شود

معاون برنامه ریزی، توسعه و منابع انسانی سازمان خصوصی‌سازی گفت: پرداخت سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایری که شماره شبای بانکی آنها متعلق به بانک های ملی، کشاورزی، پست بانک و سپه است، به تدریج از روز چهارشنبه(۱۹ دیماه) آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، داود خانی در گفتگو با رادیو سراسری در خصوص جزئیات پرداخت سود سهام عدالت به مشمولان روستائیان و عشایر سراسر کشور گفت: پرداخت سود این دسته از مشمولان از روز چهارشنبه(۱۹ دیماه) آغاز می شود که در شروع این مرحله قرار است به تدریج سود سهام عدالت روستائیان و عشایری که شماره شبای بانکی آنها متعلق به بانک های ملی، کشاورزی، پست بانک و سپه است، پرداخت شود.

معاون سازمان خصوصی‌سازی افزود: در گام نخست از توزیع سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایری که با چهار بانک اشاره شده به تدریج آغاز می شود بالغ بر ۷٫۵ میلیون نفر از مشمولان این گروه سودی بالغ بر ۶۵۰ میلیارد تومان پرداخت خواهد شد.

وی همچنین در خصوص سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایر سایر بانکها و موسسات اعتباری معتبر نیز گفت: سود سهام عدالت این دسته از مشمولان نیز به تدریج و با دریافت سود سال مالی عملکرد سال ۹۶ شرکتهای سرمایه پذیر پرداخت خواهد خواهد شد.

معاون سازمان خصوصی‌سازی افزود: در مجموع جمعیت مربوط به روستائیان و عشایر مشمولان سهام عدالت حدود ۱۳ میلیون نفر است که در مجموع سودی بالغ بر ۱۱۰۰ میلیارد تومان میان آنها تا پایان دیماه توزیع خواهد شد.

 

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*

کافی نت صفر یک ما می خواهیم اعلان ها را برای آخرین اخبار و به روز رسانی ها به شما نشان دهیم.
ردکردن
اعلان ها را مجاز کنید