کافی نت صفر یک

سامانه سهام عدالت از امروز به مدت ۱۰ روز از دسترس خارج شد

با پایان مهلت قانونی تسویه باقیمانده اقساط سهام عدالت توسط مشمولان، سامانه این سهام از امروز به مدت ۱۰ روز از دسترس مشمولان خارج شد.

با پایان مهلت قانونی تسویه باقیمانده اقساط سهام عدالت توسط مشمولان، سامانه این سهام از امروز به مدت ۱۰ روز از دسترس مشمولان خارج شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ با پایان مهلت قانونی تسویه باقیمانده اقساط سهام عدالت توسط مشمولان، سامانه این سهام از امروز به مدت ۱۰ روز از دسترس مشمولان خارج شد. این اقدام به منظور به روز رسانی اطلاعات دارندگان سهام عدالت صورت گرفته است.
بر این اساس با پایان یافتن این مهلت، زمان تسویه مانده بدهی اقساط سهامداران عدالت دیگر تمدید نخواهد شد و به هیچ وجه امکان پرداخت مانده بدهی اقساط مشمولان سهام عدالت از طریق شعب بانک ملی ایران و یا دستگاههای خودپرداز آن بانک در سراسر کشور وجود ندارد.
شایان ذکر است سامانه سهام عدالت از تاریخ ۱/۷/۱۳۹۶ به مدت ۱۰ روز به منظور بروز رسانی سیستم و تغییرات لازم، از دسترس عموم مشمولین خارج خواهد شد اما پس از این تاریخ مجددا امکان ثبت شماره شبا، رویت صورتحساب و سایر خدمات این سامانه برای مشمولین عزیز فراهم خواهد شد.

دیدگاه‌ها (1)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*

    علی جسیمی مدیر کل اسفند 11, 1398 پاسخ

    امتیاز بینندگان:5 ستاره

کافی نت صفر یک ما می خواهیم اعلان ها را برای آخرین اخبار و به روز رسانی ها به شما نشان دهیم.
ردکردن
اعلان ها را مجاز کنید