کافی نت صفر یک

در حال حاضر خرید و فروش سهام عدالت ممنوع است

رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی گفت: ورقه هایی که در دست مردم است، قابلیت خرید و فروش ندارند و کسانی که اطلاعات آنها در بانک اطلاعاتی سازمان خصوصی سازی ثبت شده است، سهامدار نهایی شناخته می شوند.

رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی گفت: ورقه هایی که در دست مردم است، قابلیت خرید و فروش ندارند و کسانی که اطلاعات آنها در بانک اطلاعاتی سازمان خصوصی سازی ثبت شده است، سهامدار نهایی شناخته می شوند.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ پوری حسینی در گفتگو با رادیو اقتصاد گفت: طبق قانون پس از ۱۰ سال از اجرای طرح توزیع سهام عدالت و واریز سود سهام به خزانه باید معادل اقساط پرداخت شده، آزادسازی سهام صورت گیرد.
رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی ازود: بر این اساس با توجه به پایان این زمان و لزوم صدور صورتحساب برای مشمولین سهام عدالت توسط سازمان خصوصی سازی، سامانه سهام عدالت به نشانی samanese.ir طراحی و راه اندازی شده است تا مشمولین بتوانند از وضعیت صورتحساب خود مطلع شوند.
وی گفت: تلاش می کنیم تا پایان بهمن ماه شرایط ورود اطلاعات و دیدن صورتحساب توسط مشمولین در این سامانه فراهم شود که در آینده در این زمینه اطلاع رسانی خواهیم کرد.
پوری حسینی با بیان این که در حال حاضر خرید و فروش سهام عدالت ممنوع است اذعان داشت: ورقه هایی که در دست مردم است، قابلیت خرید و فروش ندارند و کسانی که اطلاعات آنها در بانک اطلاعاتی سازمان خصوصی سازی ثبت شده است، سهامدار نهایی شناخته می شوند.
وی افزود: همچنین در حال حاضر امکان ثبت نام جدید از مشمولین وجود ندارد و در صورتی که مجلس و تصمیم گیران مجوز ثبت نام جدید را صادر کنند، مشمولین جدید به طرح سهام عدالت اضافه خواهد شد.
پوری حسینی اضافه کرد: بر اساس برآوردها تا ابتدای سال آینده حدود ۲۴ هزار میلیارد تومان سود سهام عدالت به خزانه واریز می شود که به این اندازه نیز سهام عدالت آزاد خواهد شد که بر این اساس حدود ۵۱۰ هزار تومان از سهام عدالت هر یک از مشمولین قابلیت آزادسازی خواهد داشت.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*

کافی نت صفر یک ما می خواهیم اعلان ها را برای آخرین اخبار و به روز رسانی ها به شما نشان دهیم.
ردکردن
اعلان ها را مجاز کنید