کافی نت صفر یک

جوابیه سازمان خصوصی سازی به گزارش خبرگزاری مهر

سازمان خصوصی سازی در خصوص گزارش خبرگزاری مهر با عنوان “عدم پرداخت ۳۱ ماه حقوق کارکنان تعاونی های سهام عدالت” جوابیه ای را صادر کرد.

سازمان خصوصی سازی در خصوص گزارش خبرگزاری مهر با عنوان “عدم پرداخت ۳۱ ماه حقوق کارکنان تعاونی های سهام عدالت” جوابیه ای را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ در جوابیه این سازمان آمده است: پیرو گزارش منتشر شده مورخ ۲ مهرماه ۱۳۹۶ آن خبرگزاری با عنوان “عدم پرداخت ۳۱ ماه حقوق کارکنان تعاونی های سهام عدالت” موارد زیر جهت اطلاع و اقدام لازم بر اساس قانون مطبوعات به حضور ارائه می‌شود:
به استناد بند ۴ ماده یک آیین‌نامه اجرایی توزیع سهام عدالت، شرکت‌های تعاونی سهام عدالت شهرستانی به منظور همکاری در امر شناسائی و ثبت نام مشمولین این طرح، به صورت سهامی خاص و با رعایت ضوابط و مقررات مربوط به شرکت‌های غیردولتی تشکیل گردیده‌اند.
مزید استحضار بر اساس ضوابط و مقررات موجود فرایند شناسائی و ثبت نام مشمولین سهام عدالت در پایان سال ۱۳۹۳ خاتمه یافته و عملاً مهمترین وظیفه و فعالیت این شرکتها به پایان رسیده است که بر این اساس پرداخت هرگونه وجه به شرکتهای تعاونی سهام عدالت، از محل بودجه دولت فاقد وجاهت قانونی می باشد. امید است با تعیین تکلیف لایحه پیشنهادی اصلاح مواد ۳۴ تا ۳۸ قانون اجرای سیاستهای کلی اصل ۴۴ قانون اساسی نحوه ادامه فعالیت شرکتهای تعاونی مزبور مورد واکاوی جدی قرار گرفته و در این خصوص اخذ تصمیم قطعی صورت گیرد.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*

کافی نت صفر یک ما می خواهیم اعلان ها را برای آخرین اخبار و به روز رسانی ها به شما نشان دهیم.
ردکردن
اعلان ها را مجاز کنید