کافی نت صفر یک

ثبت‌نام جدیدی تا ساماندهی کامل مشمولین برای سهام عدالت نخواهیم داشت

رئیس کل سازمان خصوصی سازی با بیان این که افراد تازه متولد شده مشمول دریافت سهام عدالت نمی شوند گفت: هیچ ثبت نام جدیدی برای سهام عدالت در سال جاری تا ساماندهی کامل ثبت نام شدگان قبلی صورت نخواهد پذیرفت.

رئیس کل سازمان خصوصی سازی با بیان این که افراد تازه متولد شده مشمول دریافت سهام عدالت نمی شوند گفت: هیچ ثبت نام جدیدی برای سهام عدالت در سال جاری تا ساماندهی کامل ثبت نام شدگان قبلی صورت نخواهد پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ پوری حسینی گفت: هدف از راه اندازی سامانه سهام عدالت، اطلاع رسانی به سهامداران در خصوص جزئیات ارزش سهام عدالت و نحوه آزاد سازی آن است.
رئیس کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به اینکه در هفته های آینده صفحات جدید این سامانه راه اندازی خواهد شد گفت: سامانه سهام عدالت در حال حاضر برای معرفی به سهامداران ایجاد شده و در هفته های آینده صفحات جدید مربوط به ارزش دارایی، صورتحساب کاربران در آن قابل دسترسی می باشد. بعلاوه سهامداران می توانند مبلغ پرداختی خود را در این سامانه مشاهده و در صورت تمایل اقدام به پرداخت آن نمایند.
پوری حسینی تصریح کرد: زمان آزادسازی سهام عدالت در سال ۹۶ خواهد بود و تا پایان سال تنها صورتحساب و جزئیات مربوط به سهام در سامانه سهام عدالت برای آگاهی مشمولین قابل دسترسی است و نکته قابل توجه این که با توجه به اتمام مهلت ده ساله سهام عدالت که در اسفند سال ۹۴ پایان پذیرفته است، سود عملکرد شرکتهای سرمایه پذیر در سال ۹۵ به سهامداران تعلق خواهد داشت ولی ارائه برگه سهام عدالت به سهامداران به هیچ عنوان در سال جاری صورت نخواهد گرفت.
وی در این باره ادامه داد: ارائه برگه های سهام عدالت از نیمه دوم سال ۹۶ و تا پایان آن صورت خواهد گرفت و در سال جاری تنها سهامداران می توانند ارزش و صورت عملکرد سهام خود را در این سامانه مشاهده کنند.
رئیس کل سازمان خصوصی سازی در پایان خاطرنشان کرد: سهام عدالت در حال حاضر مربوط به افرادی می شوند که در سالهای گذشته ثبت نام کرده اند و افرادی که در این میان از دنیا رفته اند سهام آنها محفوظ است.
وی با بیان این که که افراد تازه متولد شده مشمول دریافت سهام عدالت نمی شوند گفت: هیچ ثبت نام جدیدی برای سهام عدالت در سال جاری تا ساماندهی کامل ثبت نام شدگان قبلی صورت نخواهد پذیرفت.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*

کافی نت صفر یک ما می خواهیم اعلان ها را برای آخرین اخبار و به روز رسانی ها به شما نشان دهیم.
ردکردن
اعلان ها را مجاز کنید