کافی نت صفر یک

تلاش برای تسویه حساب باقیمانده سود سهام عدالت دو گروه دیگر از مشمولان تا پایان سال

مشاور رییس کل سازمان خصوصی‌سازی گفت: تلاش می کنیم تا پایان سال تسویه حساب باقیمانده سود سهام عدالت دو گروه دیگر از مشمولان را انجام دهیم.

مشاور رییس کل سازمان خصوصی‌سازی گفت: تلاش می کنیم تا پایان سال تسویه حساب باقیمانده سود سهام عدالت دو گروه دیگر از مشمولان را انجام دهیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی به نقل از ایلنا، سید جعفر سبحانی با اشاره به تسویه حساب مربوط به سود سهام عدالت گروه کارگران فصلی و ساختمانی گفت: البته ۱۷ گروه دیگر از مشمولین در بهمن ماه تسویه حساب شدند که شامل مشمولان نهادهای حمایتی(کمیته امداد امام (ره) و سازمان بهزیستی)، خبرنگاران، تاکسیرانان، خدام مساجد و زنان سرپرست خانوار و … بودند.
مشاور رییس کل سازمان خصوصی‌سازی افزود: تعداد کارگران فصلی و ساختمانی رقم قابل توجهی است و ۴.۵ میلیون نفر از مشمولین عضو این گروه هستند و رقمی‌ که برای این گروه برای تسویه حساب در نظر گرفته شده حدود ۲۴۰ میلیارد تومان است.
سبحانی تصریح کرد: تنها دو گروه از مشمولان برای دریافت باقیمانده سود سهام عدالت خود باقی مانده اند که تلاش می کنیم تا پایان سال تسویه حسابشان را انجام دهیم.
وی افزود: همچنین آیین نکوداشتی در خصوص ساماندهی سهام عدالت در ۲۰ اسفندماه با حضور مسولان عالی رتبه کشور و مشمولین دعوت شده از تمامی استانهای کشور برگزار خواهد شد.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*

کافی نت صفر یک ما می خواهیم اعلان ها را برای آخرین اخبار و به روز رسانی ها به شما نشان دهیم.
ردکردن
اعلان ها را مجاز کنید