کافی نت صفر یک

تاکید بر لزوم فرهنگ سازی در راستای طرح توزیع سهام عدالت در کشور

معاون برنامه ریزی، توسعه منابع و امور پشتیبانی سازمان خصوصی سازی بر لزوم فرهنگ سازی در راستای طرح توزیع سهام عدالت در کشور تاکید کرد.

معاون برنامه ریزی، توسعه منابع و امور پشتیبانی سازمان خصوصی سازی بر لزوم فرهنگ سازی در راستای طرح توزیع سهام عدالت در کشور تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ داود خانی گفت: به طور معمول طرح هایی مشابه سهام عدالت که هدفشان توزیع پایدار ثروت در جامعه میان اقشار کم درآمد و ضعیف است گستره مشمولین، کار شناسایی آنها را با چالش مواجه می کند.
معاون برنامه ریزی، توسعه منابع و امور پشتیبانی سازمان خصوصی سازی افزود: بر این اساس تلاش شده تا در طرح توزیع سهام عدالت نیز مشمولین با دقت زیادی مورد بررسی، ارزیابی و انتخاب قرار گیرند.
وی در مورد احتمال افزایش مشمولین جدید به طرح سهام عدالت اضافه کرد: در صورت تصویب مجلس امکان افزوده شدن مشمولین جدید وجود دارد.
خانی در ادامه بر لزوم فرهنگ سازی در راستای طرح توزیع سهام عدالت در کشور تاکید کرد و گفت: به سهامداران عدالت توصیه می‌شود در صورت آزادسازی سهام عدالت نسبت به نگهداری این سهام اقدام کنند؛ چرا که در آینده ارزش این سهام بیشتر خواهد شد و از سوی دیگر سهامداران عدالت می توانند علاوه بر افزایش ارزش سهام خود، از سود سالیانه نیز بهره مند شوند.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*

کافی نت صفر یک ما می خواهیم اعلان ها را برای آخرین اخبار و به روز رسانی ها به شما نشان دهیم.
ردکردن
اعلان ها را مجاز کنید