کافی نت صفر یک

بیش از ۲۰ میلیون نفر برای دریافت سود سهام عدالت، شماره شبای خود را اعلام کردند

شماره افرادی که برای دریافت سود سهام عدالت شماره شبای حساب بانکی خود را وارد سامانه سهام عدالت کردند از مرز ۲۰ میلیون مشمول گذشت.

شماره افرادی که برای دریافت سود سهام عدالت شماره شبای حساب بانکی خود را وارد سامانه سهام عدالت کردند از مرز ۲۰ میلیون مشمول گذشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ بیش از ۳۲ میلیون نفر از مشمولان سهام عدالت با مراجعه به سامانه سهام عدالت، از صورتحساب سهام خود اطلاع پیدا کردند.
بر اساس این گزارش؛ رونمایی از سامانه ساماندهی سهام عدالت در روز هفدهم اسفندماه سال گذشته انجام شده است که این مرحله فار اول آزادسازی سهام عدالت بود و بر این اساس بیش از ۴۷ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از مشمولان می‌توانند با مراجعه به سامانه این سهام به نشانی www.samanese.ir برای گرفتن صورتحساب خود اقدام کنند.
گفتنی است؛ مهلت مراجعه به این سامانه تا پایان شهریورماه امسال تعیین شده است.
همچنین بر اساس فاز دوم آزادسازی سهام عدالت که از ۳۰ فروردین ماه امسال با ورود شماره شبای حساب دارندگان سهام عدالت به سامانه سهام عدالت آغاز شده است، در مدت کمتر از ۲۰ روز بیش از ۲۰ میلیون نفر با ورود شماره شبای خود برای دریافت سود سهام عدالت اقدام کرده اند.
این گزارش می افزاید: از اوایل اسفندماه ۱۳۹۵ نیز مرکز پاسخگویی مردمی سهام عدالت برای جوابگویی مطمئن به سوالات متعدد مشمولین سهام عدالت راه اندازی شده و شماره تلفن ۸۳۳۳۸ این مرکز با ۹۰ خط و بالغ بر ۲۰ نفر کارشناسان خبره در حال جوابگویی به سوالات مشمولان است.
بر این اساس تاکنون بیش از ۶۰۰ هزار تماس با مرکز پاسخگویی مردمی سهام عدالت برقرار شده است که نشانگر اقبال مناسب مردم به این مرکز می باشد.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*

کافی نت صفر یک ما می خواهیم اعلان ها را برای آخرین اخبار و به روز رسانی ها به شما نشان دهیم.
ردکردن
اعلان ها را مجاز کنید