کافی نت صفر یک

اقدام دولت در پرداخت سود سهام عدالت، اعتماد مشمولان به این طرح ملی را بازگرداند

نماینده سابق مجلس گفت: اقدام دولت در پرداخت سود موجب شد تا اعتماد مشمولان به سهام عدالت باز گردد.

نماینده سابق مجلس گفت: اقدام دولت در پرداخت سود موجب شد تا اعتماد مشمولان به سهام عدالت باز گردد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ ولی‌الله شجاع‌پوریان گفت: ساماندهی سهام عدالت از جمله اقدامات دولتهای نهم و دهم بود که بدون برنامه ریزی مناسب و فراهم آوردن زیرساختها اجرایی شد و بدلیل این که دولت قبلی برای آن برنامه ای هم نداشت، بنظر می رسید سهام عدالت به سرانجام نرسد.
این نماینده سابق مجلس افزود: خوشبختانه با روی کار آمدن دولت یازدهم برنامه‌ ریزی مناسبی در این زمینه صورت گرفت و حاصل تلاش‌های بی وقفه دولتمران دولت یازدهم و همچنین ریاست سازمان خصوصی سازی سبب شد تا با رفع مشکلات و فراهم آوردن زیرساختها، این روزها شاهد توزیع سود سهام عدالت میان مشمولان باشیم که تا پایان سال نیز قرار است باقی مانده این سود میان آنها توزیع خواهد شد.
وی ادامه داد: البته سود واریزی به حساب مشمولان صرفا به سالجاری محدود نخواهد شد و مشمولان در صورت حفظ سهام خود میتوانند سالهای سال از آن بهره مند شوند.
عضو سابق شورای اسلامی شهر تهران در خصوص رقم پرداختی سود سهام عدالت گفت: همانطور که اشاره شد تا پایان سال بخش دیگری از سود سهام عدالت میان مشمولان پرداخت خواهد شد که این رقم برای دو دهک نخست مشمولان که شامل مددجویان و افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی می باشند، می تواند رقم قابل توجهی باشد.
شجاع‌پوریان، مدیرمسئول روزنامه همدلی افزود: اقدام دولت در پرداخت سود موجب شد تا اعتماد مشمولان به سهام عدالت باز گردد.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*

کافی نت صفر یک ما می خواهیم اعلان ها را برای آخرین اخبار و به روز رسانی ها به شما نشان دهیم.
ردکردن
اعلان ها را مجاز کنید