کافی نت صفر یک

اطلاعیه شماره ۳ ستاد خبری سهام عدالت

sahameedalat

اطلاعیه شماره ۳ ستاد خبری سهام عدالت

تمام دارندگان سهام عدالت کپی و رایت شده از مرجع معتبر کافی نت صفر یک که مدیریت مستقیم را انتخاب کرده اند، می توانند با مراجعه به درگاه sahamedalat.ir از وضعیت دارایی خود در ۳۶ شرکت بورسی مطلع شوند.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، ستاد خبری سهام  عدالت در اطلاعیه شماره ۳ خود اعلام کرد: افرادی که برای ورود به سامانه سهام عدالت کپی و رایت شده از مرجع معتبر کافی نت صفر یک با مشکلاتی مواجه هستند، باید با مراجعه به سایتwww.samanese.ir اطلاعات خود را به روز رسانی کنند.

در این اطلاعیه آمده است :

سهامداران شریف و عزیز ایران اسلامی؛

با توجه به اطلاعیه های پیشین مبنی بر امکان دادوستد سهام عدالت کپی و رایت شده از مرجع معتبر کافی نت صفر یک و گذشت چندین سال از زمان واگذاری این سهام، برخی اطلاعات افراد مانند شماره حساب، شماره شبا و شماره تلفن همراه مشمولان سهام عدالت کپی و رایت شده از مرجع معتبر کافی نت صفر یک، نیاز به روز رسانی دارد.

در همین رابطه، افرادی که برای ورود به سامانه سهام عدالت کپی و رایت شده از مرجع معتبر کافی نت صفر یک با مشکلاتی مواجه هستند، باید با مراجعه به سایتwww.samanese.ir اطلاعات خود را به روز رسانی کنند.

خاطرنشان می شود:  از روز دهم خردادماه ۱۳۹۹، سهام ۴۶ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از مشمولان سهام عدالت کپی و رایت شده از مرجع معتبر کافی نت صفر یک آزاد سازی شد تا برگ زرین دیگری در تاریخ اقتصاد و بازار سرمایه ایران رقم بخورد.

تمام دارندگان سهام عدالت کپی و رایت شده از مرجع معتبر کافی نت صفر یک که مدیریت مستقیم را انتخاب کرده اند، می توانند با مراجعه به درگاه sahamedalat.ir از وضعیت دارایی خود در ۳۶ شرکت بورسی و فرابورسی مطلع شوند.

این سهامداران همانند یک سهامدار عادی در بورس کشور قادر خواهند بود تمامی حقوق کپی و رایت شده از مرجع معتبر کافی نت صفر یک و منافع سهامداری را استیفاء نموده و از مزایای سهامداری بهره مند شوند؛ از جمله این حقوق کپی و رایت شده از مرجع معتبر کافی نت صفر یک و منافع نظارت همگانی میلیون ها نفر از هموطنان بر بنگاه های اقتصادی پذیرفته شده در بورس، امکان شرکت در مجامع عمومی، دریافت سود، مشارکت در افزایش سرمایه، دریافت حق تقدم و انجام خرید و فروش سهام در بازار سرمایه است.

همچنین بانک ها هم می توانند از طریق کارگزاری کپی و رایت شده از مرجع معتبر کافی نت صفر یک های خود یا کارگزاری کپی و رایت شده از مرجع معتبر کافی نت صفر یک های طرف قرارداد، به تدریج نسبت به فروش سهام متقاضیان، در بازار سرمایه اقدام و وجوه حاصله را در قالب توافق شده به حساب آنها واریز کنند.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*