کافی نت صفر یک

استخدام ۵۷۰ نفر در آموزش و پرورش بوشهر

استخدام ۵۷۰ نفر در آموزش و پرورش بوشهر

 

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: ۵۷۰ نفر در آموزش و پرورش استان بوشهر استخدام می‌شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا بندری ظهر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای تقویت نیروی انسانی آموزش و پرورش استان بوشهر، آگهی آزمون وزارت آموزش و پرورش برای تامین نیروی انسانی در ماه جاری منتشر می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برای این آزمون مجوز استخدام ۵۷۰ نفر در استان بوشهر دریافت شده است اضافه کرد: از این تعداد، ۱۶۰ نفر بازمانده از استخدام سال قبل و ۴۱۰ نفر بر اساس مجوز جدید هستند که پس از شرکت در آزمون و انجام مصاحبه جذب می‌شوند.

بندری با بیان اینکه در این آزمون، فقط افراد بومی جذب می‌شوند، گفت: در دوره ابتدایی ۲۶۶ نفر، متوسطه اول و دوم ۱۱۵ نفر، پرورشی و مشاوره ۸۱ نفر، مراقب سلامت ۸ نفر، آموزگار و دبیر تربیت بدنی ۲۵ نفر، استثنایی ۱۶ نفر و فنی‌حرفه ای‌و کاردانش ۵۹ نفر نیروی آموزشی جدید استخدام می‌شوند.

وی با اشاره به جذب افراد در ۳۲ کدرشته افزود: بر پایه مجوز استخدامی امسال، شهرستان عسلویه با ۵۵ نفر و بردخون با ۱۵ نفر به ترتیب دارای بیشترین و کمترین تعداد استخدام می‌باشند.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی در پایان با بیان اینکه در دوره ابتدایی، جذب آموزگار بر اساس نیاز مناطق تعریف شده نه بر اساس جنسیت، خاطرنشان کرد: در سایر رشته‌ها در مجموع ۹۱ نفر خانم و ۲۱۳ نفر آقا استخدام می‌شوند.

استخدام در شرکت کار و تامین اجتماعی سال ۹۹
کلیک کن

منبع : خبرگزاری مهر

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*

کافی نت صفر یک ما می خواهیم اعلان ها را برای آخرین اخبار و به روز رسانی ها به شما نشان دهیم.
ردکردن
اعلان ها را مجاز کنید