کافی نت صفر یک

استخدام شورای حل اختلاف در سال ۹۸ (خبر جدید)

اخبار شورای حل اختلاف در سال ۹۸

 

 

خبر ۲۲ آبان ۹۸ – تعیین تکلیف ۱۵ هزار نیروی انسانی شوراهای حل اختلاف با تغییر رویکرد این نهاد

رئیس مرکز شوراهای حل اختلاف کشور از وجود برنامه‌های متنوع برای تغییر در شوراهای حل اختلاف خبر داد.
حجت الاسلام مظفری در جلسه شورای سیاستگذاری شوراهای حل اختلاف، اظهار کرد: بستر فکری تحول در دستگاه قضایی با ورود آیت الله رئیسی ایجاد شده است و تحقق و عملی شدن این بستر فکری باید دغدغه همه قضات و کارکنان مجموعه قضایی کشور باشد

مشاهده کامل آگهی کلیک کنید


خبر ۱۱ آبان ۹۸ – تکلیف استخدام ۱۴ هزار نیروی شوراهای حل اختلاف مشخص می شود

رئیس مرکز شوراهای حل اختلاف کشور گفت: تکلیف استخدام ۱۴ هزار نیروی شاغل در شوراهای حل اختلاف با تصویب لایحه شوراهای حل اختلاف مشخص خواهد شد.

مشاهده کامل آگهی کلیک کنید


خبر ۱۳ مهر ۹۸ – نیروهای شوراهای حل اختلاف جذب دادگستری‌ها می‌شوند

معاون رییس قوه قضاییه و رییس مرکز امور شوراهای حل اختلاف کشور از جذب نیروهای این شوراها در دادگستری‌ها خبر داد.
به گزارش بازارکار حجت الاسلام والمسلمین حکمت علی مظفری روز چهارشنبه در بازدید از مجتمع شماره یک شوراهای حل اختلاف خلیج فارس بندرعباس اظهار داشت: یکی از دغدغه‌ها و مطالبات کارکنان این مجموعه در خصوص تعیین تکلیف وضعیت استخدام آنها می باشد که این مطالبه بحق و قانونی یکی از دغدغه های خود قوه قضاییه هم است.
وی ادامه داد: در لایحه جدید که طی چند روز آینده به مجلس ارسال خواهد شد، مقرر گشته در جذب نیروهای دادگستری از پرسنل شوراهای حل اختلاف استفاده شود.
حجت الاسلام والمسلمین مظفری بیان داشت: امیدواریم در دوره جدید و با نگاه ویژه حجت الاسلام والمسلمین رییسی، شوراهای حل اختلاف در شرایط بهتری قرار گیرد.
وی تعیین تکلیف وضعیت اشتغال اعضا و دبیران شوراهای حل اختلاف را از دغدغه های مهم ریاست قوه قضاییه عنوان کرد و گفت: به دستور حجت الاسلام رییسی، محاکم قضایی کشور در همه استان ها در صورت نیاز به جذب نیرو ، باید از اعضای واجد شرایط استخدام شورهای حل اختلاف بهره مند شوند.
رییس شوراهای حل اختلاف کشور خاطرنشان کرد: تقویت عملکرد شوراهای حل اختلاف مبتنی بر افزایش خروجی پرونده های منجر به صلح وسازش و عدم ورود اعضای شوراهای حل اختلاف به مباحث قضایی از رویکردهای اصلی ریاست جدید قوه قضاییه است.
در ادامه این بازدید حجت الاسلام والمسلمین مظفری با حضور در جمع مراجعان به مجتمع شوراهای حل اختلاف خلیج فارس شهرستان بندرعباس ضمن گفت وگو و استماع درخواست‌های آنها و بررسی پرونده‌ها ، از نزدیک در جریان روند رسیدگی به پرونده‌ها قرار گرفت و و دستورهای لازم را در جهت پیگیری صادر کرد.

منبع : بازار کار

 

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*

کافی نت صفر یک ما می خواهیم اعلان ها را برای آخرین اخبار و به روز رسانی ها به شما نشان دهیم.
ردکردن
اعلان ها را مجاز کنید