کافی نت صفر یک

استخدام شرکت مجتمع صنعتی اسفراین (مشاهده نتایج مصاحبه)

unknowpicture

استخدام شرکت مجتمع صنعتی اسفراین

 

خبر ۲۱ خرداد ۹۸ – اعلام نتایج مصاحبه آزمون استخدام مجتمع صنعتی اسفراین

ضمن آرزوی موفقیت سایت «استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام مجتمع صنعتی فولاد اسفراین به اطلاع می رساند،نتایج مصاحبه آزمون استخدامی اعلام گردید.

مشاهده نتایج


خبر ۲۷ اسفند ۹۷ – نتایج آزمون استخدام شرکت مجتمع صنعتی اسفراین

ضمن آرزوی موفقیت سایت «استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام مجتمع صنعتی فولاد اسفراین به اطلاع می رسانیم،نتایج آزمون اعلام شد

مشاهده نتایج


خبر ۲ اسفند ۹۷ – زمان آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه مجتمع صنعتی فولاد اسفراین 

ضمن آرزوی موفقیت سایت «استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام مجتمع صنعتی فولاد اسفراین به اطلاع می رسانیم، آزمون مجتمع صنعتی اسفراین در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۰ روز جمعه در شهر بجنورد برگزار خواهد شدو زمان دریافت کارت ورود به جلسه از روز دوشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ می باشد.


خبر ۲۹ بهمن ۹۷ – اطلاعیه زمان برگزاری آزمون مجتمع صنعتی اسفراین

ضمن آرزوی موفقیت سایت «استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام مجتمع صنعتی فولاد اسفراین به اطلاع می رساند،تاریخ برگزاری آزمون مجتمع صنعتی اسفراین، روز جمعه مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۰ در شهر بجنورد میباشد*
داوطلبان ثبت نام کننده به سایت کاراسا مراجعه کرده و از تایید نهایی ثبت نام خود، اطمینان حاصل نمایند.


خبر ۱۷ بهمن ۹۷ – تمدید ثبت نام آزمون استخدام مجتمع صنعتی فولاد اسفراین

ضمن آرزوی موفقیت سایت «استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام مجتمع صنعتی فولاد اسفراین به اطلاع می رساند،مهلت ثبت نام تا تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ روز چهارشنبه تمدید گردید.


خبر ۴ بهمن ۹۷ – آگهی پذیرش نیروی قرارداد کار موقت در مجتمع صنعتی اسفراین

شرکت مجتمع صنعتی اسفراین در نظر دارد ۸۱ نفر نیروی انسانی مورد نیاز را در مقاطع دیپلم فنی، فوق دیپلم، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به شرح فایل پیوست ذیل از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، روانشناختی، طب کار و گزینش به صورت قراردادی جذب نماید.

افرادی که متقاضی شرکت در آزمون می باشند می توانند جهت ثبت نام از تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ تا تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ به آدرس اینترنتی مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف (www.karasa.ir) مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و با توجه به شرایط ذکر شده اقدام به ثبت نام نمایند.

برای مشاهده فایل شرایط اینجا کلیک کنید

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*