کافی نت صفر یک

استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان

استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان

خبر ۱۶ آذر ۹۸ – اعـلام نتــایـج و زمان برگزاری مصاحبه تخصصی آزمــون جـذب نیــروی شــرکتـی مورخ ۴/۸/۹۸

پیرو اطلاعیه مورخ ۲۵/۸/۹۸ و با عنایت به اخذ و بررسی مدارک و شرایط احراز پذیرفته شدگان اولیه آزمون، بدین وسیله اسامی پذیرفته شدگان حائزشرایط در مرحله اول به منظور شرکت در مصاحبه تخصصی در رشته های شغلی( کارشناس امور اداری / کارشناس امور آموزش/ کارشناس تجهیزات پزشکی/ کارشناس مواد خوراکی و آشامیدنی و نگهبان ) ، به ترتیب حروف الفبا به شرح ذیل اعلام تا طبق برنامه زمانبندی با همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر برای انجام مصاحبه در محل تعیین شده حضور یابند .

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۶ آبان ۹۸ – اسامی پذیرفته شدگان اولیه آزمون جذب نیروی شرکتی مورخ ۴/۸/۹۸

پیرو اطلاعیه مورخ ۱/۸/۹۸ و با عنایت به لزوم بررسی مدارک و انجام مصاحبه تخصصی داوطلبان آزمون جذب نیروی شرکتی مورخ ۴/۸/۹۸، بدینوسیله صورت اسامی پذیرفته شدگان اولیه به میزان سه برابرظرفیت موردنیاز براساس نمره مکتسبه و به ترتیب حروف الفبا به منظور اخذ و بررسی مدارک مورد نیاز به شرح ذیل اعلام می گردد.
لازم به ذکر است اسامی پذیرفته شدگان نهایی برای انجام مصاحبه، پس از بررسی مدارک و در صورت تایید صحت اطلاعات خود اظهاری داوطلبان در زمان ثبت نام، در تطبیق با مدارک ارائه شده، اعلام خواهد شد. لذا افراد مشروحه می بایست ضمن دریافت چک لیست مدارک مورد نیاز از طریق لینک زیر، نسبت به تکمیل آن اقدام و همراه سایر مدارک مورد نیاز صرفاً در روز سه شنبه مورخ ۲۸/۸/۹۸ طبق برنامه زمانی زیر به آدرس : بلوار قطب راوندی – بلوار پرستار – انتهای بلوار اندیشه -سالن تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی کاشان تحویل نمایند.
۱. از ساعت ۹ الی ۱۱ رشته شغلی نگهبان
۲. از ساعت ۱۱ الی ۱۳ سایر رشته ها ( کارشناس اموراداری / تکنسین تجهیزات پزشکی / کارشناس آموزش/ کارشناس مواد خوارکی و آشامیدنی)

بدیهی است عدم تحویل مدارک در موعد مقرر توسط داوطلب، به منزله انصراف تلقی واین دانشگاه هیچگونه مسئولیتی در مورد پذیرش و انجام مراحل استخدام وی نخواهد داشت.

چک لیست اخذ مدارک و بررسی مدارک و شرایط داوطلبان آزمون جذب نیروی شرکتی

برای مشاهده اسامی اینجا کلیک نمایید


خبر ۲ آبان ۹۸ -اصلاح زمان برگزاری و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون جذب نیروی شرکتی در دانشگاه

پیرو اطلاعیه مورخ ۲۵/۷/۹۸ به اطلاع می رساند کارت ورود به جلسه آزمون جذب نیروی شرکتی از طریق لینک زیر و با وارد نمودن کد ملی و شماره شناسنامه قابل دریافت می باشد. کلیه اطلاعات مورد نیاز داوطلبان بر روی کارت دریافتی درج گردیده است . لازم به ذکر است با توجه به شرایط مندرج در فراخوان، صرفاً داوطلبان حائزشرایط امکان دریافت کارت ورود به جلسه و شرکت در آزمون را خواهند داشت.

یاد آور می شود زمان برگزاری آزمون به شرح ذیل اصلاح می گردد:

۱ – آزمون رشته شغلی نگهبان روز شنبه مورخ ۸/۴/ ۹۸ از ساعت ۱۴تا ۱۵
۲ – آزمون سایر رشته های شغلی ( کارشناس امور اداری / کارشناس امور آموزش/ کارشناس تجهیزات پزشکی/ کارشناس مواد خوراکی و آشامیدنی) روزشنبه مورخ ۸/۴/ ۹۸ از ساعت ۱۵ تا ۱۶

برای دریافت کارت کلیک کنید


خبر ۲۵ مهر ۹۸ -اعلام زمان دریافت کارت ورود جلسه و برگزاری آزمون جذب نیروی شرکتی در دانشگاه

پیرو اطلاعیه های مورخ ۳۱/۵/۹۸ و ۸/۷/۹۸ و به منظور تسهیل در شرکت داوطلبان برای پیاده روی ایام اربعین حسینی، آزمون بکارگیری نیروی های شرکتی در رشته های شغلی اعلام شده در فراخوان مذکور ، در زمان و مکان ذیل برگزار خواهد شد:
الف – زمان : ۴/۸/۹۸ ساعت ۱۴
ب – مکان : کیلومتر ۳ جاده راوند- بلوار پزشک – دانشکده پزشکی – طبقه اول

تذکرات :
۱- با توجه به شرایط مندرج در فراخوان ، صرفاًداوطلبان حائزشرایط امکان دریافت کارت ورود به جلسه و شرکت در آزمون را خواهند داشت .( درمورد سن داوطلبان ، براساس مدارک و مستندات مربوطه پس از برگزاری آزمون بررسی و اقدام خواهد شد)
۲- کارت ورود به جلسه آزمون از تاریخ ۱/۸/۹۸ از طریق پورتال دانشگاه به آدرس http://itsmemp.kaums.ac.ir و با وارد نمودن کد ملی قابل دریافت بوده واطلاعات مورد نیاز داوطلبان بر روی کارت مذکور درج خواهد شد .
۳- همراه داشتن کارت ملی به همراه کارت ورود به جلسه و فیش واریزی در زمان برگزاری آزمون الزامی می باشد .
۴- عدم حضور داوطلب در آزمون در تاریخ و ساعت تعیین شده، به منزله انصراف تلقی و از ادامه فرآیند حذف خواهد شد .
۵-با توجه به کمیته آزمون دانشگاه برای رشته شغلی نگهبان صرفاً آزمون عمومی و برای سایر رشته های شغلی فقط آزمون تخصصی، براساس مواد آزمون به شرح جدول ذیل برگزار گردد

ردیف رشته شغلی موادآزمون
۱ کارشناس امور اداری – قانون خدمات کشوری – آیین نامه اداری و استخدامی کارکنان هیات علمی وغیر علمی دانشگاهها –  قانون کار
۲ کارشناس تجهیزات پزشکی – ابزار دقیق در مهندسی پزشکی
۳ نگهبان عمومی (زبان وادبیات فارسی / زبان انگلیسی (عمومی) / معارف اسلامی  )
۴ کارشناس آموزش –  دروس رشته های مدیریت اطلاعات سلامت و مدارک پزشکی
۵ کارشناس مواد خوراکی و آشامیدنی – بهداشت مواد غذایی مولف دکتر نور دهر رکنی


فرم ثبت نام متقاضیان کار

 مراجعه کننده گرامی : لازم به ذکر است پرکردن این فرم توسط شما هیچگونه تعهدی مبنی برای ایجاد اشتغال برای دانشگاه علوم پزشکی کاشان ایجاد نخواهد کرد و تنها در صورت فراهم بودن شرایط جذب نیرو و در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد .

استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان

 

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*

کافی نت صفر یک ما می خواهیم اعلان ها را برای آخرین اخبار و به روز رسانی ها به شما نشان دهیم.
ردکردن
اعلان ها را مجاز کنید