کافی نت صفر یک

اجرایی نشدن افزایش حقوق به میزان ۴۰۰ هزار تومان

unknowpicture

عضو هیات رییسه مجلس گفت: محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه در نامه ای به علی لاریجانی رییس مجلس اعلام کرده که دولت نمی تواند مصوبه افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق کارمندان و بازنشستگان دولت را اجرایی کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، احمد امیرابادی روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت:محمد باقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه در نامه ای به علی لاریجانی رییس مجلس اعلام کرده است دولت نمی تواند مصوبه مجلس برای افزایش حقوق به میزان ۴۰۰ هزار تومان را اجرایی کند.
بر اساس این گزارش، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز مجلس پیشنهاد حمیدرضا حاجی بابایی نماینده همدان را تصویب کردند که بر این اساس، حقوق همه کارکنان دولت و بازنشستگان در سال ۹۸ ، ۴۰۰ هزار تومان افزایش می یابد.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب کردند که حقوق ثابت گروه های حقوق بگیر از قبیل هیات های علمی، قضات و کارکنان کشوری و لشگری و بازنشستگان کشوری و لشگری کلیه دستگاه های اجرایی و همچنین وزارت اطلاعات و سازمان انرژی اتمی از ابتدای سال ۹۸ به میزان چهار میلیون ریال افزایش می یابد، علاوه بر این افزایش جز یک ضریب ریالی سالانه مشمولین این بند نسبت به ضریب ریالی سال ۹۷ به میزان تا ۱۰ درصد افزایش می یابد.
پیش از این بر اساس لایحه دولت، قرار بود ۲۰ درصد به حقوق کارکنان و بازنشستگان دولت اضافه شود.

منبع : خبرگزاری ایرنا

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*