کافی نت صفر یک

ابقا حکم رئیس کل سازمان خصوصی سازی

مهندس پوری حسینی در سمت رئیس کل سازمان خصوصی سازی ابقا شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی حکم ابقا پوری حسینی برای یک دوره چهارساله در سمت معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل سازمان خصوصی سازی از سوی دکتر مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی  صادر شدمتن حکم صادر شده بدین شرح می‌باشد:

جناب آقای مهندس میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی

با سلام

نظر به تعهد، تخصص، دانش و توانمندی های ارزنده جنابعالی و صورتجلسه مورخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سازمان خصوصی سازی، به موجب این حکم به سمت معاون وزیر و رئیس کل سازمان خصوصی سازی، منصوب می شوید.

انتظار می رود تمام مساعی خود را با جلب توان تخصصی همکاران، کارشناسان و صاحبنظران به منظور انجام وظایف قانونی و به ویژه در راستای اهداف و برنامه های مندرج در سند راهبردی آن سازمان، سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی، کلیه بندهای مندرج در بخش اولویت های عمومی و بندهای ۴، ۶ و ۷ اولویت های تخصصی ابلاغی رئیس جمهور محترم و همچنین تعامل سازنده و فعال با سازمان های ذیربط به کار گیریدتوفیق و سربلندی جنابعالی را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند منان مسألت می نمایم.

مسعود کرباسیان

این سومین دوره حضور پوری حسینی در مسئولیت سازمان خصوصی سازی میباشد. دوره اول انتصاب وی در دولت هشتم و از سال ٨٣ لغایت بهمن ٨۴ و دوره دوم از مهر ماه ٩٢ تا مهر ٩۶ و دوره سوم رئیس کل سازمان خصوصی سازی نیز با حکم کرباسیان از مهر ٩۶ بمدت ۴ سال می باشد.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

*
*

کافی نت صفر یک ما می خواهیم اعلان ها را برای آخرین اخبار و به روز رسانی ها به شما نشان دهیم.
ردکردن
اعلان ها را مجاز کنید