ارائه تمامی خدمات کافی نت به صورت آنلاین

با بیش از 5 سال سابقه حرفه ایی در اینترنت

آیا وام ازدواج به ازدواج دوم تعلق میگیرد؟‌ + شرایط وام ازدواج مجدد

چکیده کوتاه مطلب

خیلی از کاربران از ما می پرسند افرادی که ازدواج مجدد می کنند آیا می توانند در ازدواج دوم خود، نسبت به ثبت نام وام ازدواج اقدام کنند؟ و شرایط وام ازدواج مجدد چیست؟ کلیه افرادی که در ازدواج اول خود موفق به دریافت وام ازدواج نشده باشند و همچنین تاریخ ازدواج آن ها بعد […]

خیلی از کاربران از ما می پرسند افرادی که ازدواج مجدد می کنند آیا می توانند در ازدواج دوم خود، نسبت به ثبت نام وام ازدواج اقدام کنند؟ و شرایط وام ازدواج مجدد چیست؟
کلیه افرادی که در ازدواج اول خود موفق به دریافت وام ازدواج نشده باشند و همچنین تاریخ ازدواج آن ها بعد از 1 فروردین 96 باشد امکان دریافت وام ازدواج را دارند.
چنانچه در ازدواج اول خود وام ازدواج دریافت کرده باشید دیگر نمی توانید مجدد درخواست تسهیلات قرض ازدواج را بدهید. البته در این مورد یک استثنا هم وجود دارد.
یک مورد عجیب!
از آنجایی که سامانه وام ازدواج بانک مرکزی از سال 88 به وجود آمده است و اطلاع وام های پرداختی در سال های قبل از آن موجود نمی باشد برخی افراد که ازدواج قبلی آن‌ها مربوط به سال های 87 و قبل آن می باشد می توانند برای ازدواج جدید خود درخواست دریافت تسهیلات در سامانه بانک مرکزی درج کنند.
برای پوشش کامل سوالات شما عزیزان مجموع سوالاتی که قسمت شرایط وام ازدواج در سایت پرسیده شده است و ما به آن‌ها پاسخ داده‌ایم در زیر جمع آوری شده است. که زیر می توانید آن‌ها را مشاهده کنید.
من و همسرم برای دریافت وام بانک ملی را انتخاب و مراجعه کردیم و با توجه به اینکه در ازدواج اول از تسهیلات استفاده نکردیم مدیر بانک ملی گفتند به هیچ عنوان به ازدواج دوم وام تعلق نمی‌گیرد.
طبق بخش نامه موجود در سایت بانک مرکزی به ازدواج دوم در صورتی که قبلا وام ازدواج نگرفته باشید وام تعلق می گیرد.
با سلام من دو تا همسر دارم خودم و همسر اولم وام گرفتیم ولی وام همسر دوم را نگرفتم الان می خوام ازدواجم را ثبت کنم با توجه به اینکه اسم 4 بچه در شناسنامه همسرم هست آیا وام ازدواج بهش تعلق میگیره
اگر قبلا وام ازدواج نگرفته باشند می توانند.
سلام من مدت ۲۶ماه از تاریخ ازدواج دومم می‌گذرد و ازدواج دوم
امکان دریافت وام ازدواج را ندارید
آیابرای ثبت نام وام ازدواج اگرخانم ازدواج دومش باشه مشکل نداره وفقط بایدبرای شوهرش ثبت بشه؟؟؟
اگر ازدواج دوم باشد و درازدواج اول وام نگرفته باشد هر دو نفر می توانند وام بگیرنداما اگر ازدواج دوم باشد و در ازدواج اول وام گرفته باشد فقط شما می توانید وام بگیرید و همسرتان نمی تواند.
باسلام . من واسه وام ازدواج ۱۰تومنی ثبت نام کرده بودم که متاسفانه طلاق گرفتیم و وقتی پول وام به شعبه بانک مورد نظر اومده بود از سایت لغوش کردم. میخواستم ببینم در صورت ازدواجم که ازدواج دومم محسوب میشه وام به من تعلق میگیره یا نه؟ ( ازدواج اول وام رو لغو کردم وقتی رسیده بود به شعبه موردنظر ) با تشکر
اگر در ازدواج اول وام رو دریافت نکرده باشید مشکلی برای دریافت وام ازدواج نخواهید داشت.
سلام از تاریخ عقدم دوسال گذشته….ولی تاریخ محضری کردنم یکسال هست…مولا اشتباهی داخل شناسنامه زده سال ۹۴ ولی سند ازدواجم نیمه دوم سال ۱۳۹۵ هست چکار کنم وامم را بگیرم لطفا راهنمایی کنید.
تاریخ ازدواج به صورت آنلاین از ثبت احوال استعلام می شود و همان تاریخی است که در سند ازدواج درج گردیده. می توانید با وارد کردن اطلاعات خود در قسمت ثبت نام سایت اصلی پس از ورود به فرم تاریخ ازدواج خود را مشاهده کنید
با سلام ایا وام ازدواج دوم ب من تعلق میگیرد؟؟؟حتی درصورتی ک ازدواج ناموفق اول از این وام استفاده کردم؟؟
خیر – وام ازدواج فقط یکبار تعلق می گیرد
سلام من ازدواج دومم هست سال 84 ازدواج کردم 95. عقد مجدد داشتم ایا وام تعلق میگیره
اگر از ازدواج دوم بیش از 2 سال نگذشته باشد. بله تعلق می گیرد.
کسی که برای ازدواج اولش وام گرفته برای ازدواج دوم مجددا میتواند وام بگیرد؟
خیر
سلام ، من بهمن سال 91 عقد کردم و برای وام ازدواج ثبت نام کردم و معرفی شدم به بانک ولی وام نگرفتم و 4 ماه بعد طلاق گرفتیم، آیا با ازدواج دوم وام ازدواج به من تعلق میگیره؟ ممنون میشم جواب بدین.
بله
سلام.شخصی که قبلا یک بار ازدواج کرده و جدا شده و قبلا از وام استفاده کرده و وام گرفته و الان مجددا ازدواج کنه برای دفعه دوم میتونه از این وام استفاده کنه و وام بگیره؟
خیر
بنده جانبازو ایقارگر می باشم. گرچه تاکنون دو بار طلاق گرفته ام و جدیدا. برای بار سوم ازدواج کرده ام ولی تاکنون. وام ازدواج نگرفته ام. همسرم هم. شوهر سابقش فوت شده و ازدواجش با من. ازدواج دوم ایشان است و. تاکنون وام نگرفته است.ایا. وام به ما تعلق می گی رد ؟
اگر تا کنون وام ازدواج نگرفته باشید و از تاریخ عقدتان بیش از دو ماه نگذشته باشد می توانید
من ازدواج دومم هست ولی همسرم ازدواج اولش، آیا به ایشان وام ازدواج تعلق میگیرد؟
بله – به کسی که تا کنون وام ازدواج دریافت نکرده و همچنین تاریخ ازدواج آن ها بعد از 1 فروردین 96 باشد وام ازدواج تعلق می گیرد. حتی اگر همسرش یا خودش ازدواج مجدد داشته باشد.
سلام من دوبار ازدواج کردم و جدا شدم و اکنون میخواهم به همسر دومم رجوع کنم ما فعلا صیغه کردیم اگر عقد رسمی کنیم وام ازدواج بمان تعلق میگیرد البته همسر دومم هم قبلا ازدواج کرده ولی وام ازدواج نگرفته/؟
چنانچه تا کنون وام ازدواج دریافت نکرده اید و تاریخ عقد شاز 1 فروردین 96 به بعد باشد مشکلی برای دریافت وام ازدواج ندارید.
با سلام من و خانمم نزدیک به 11سال هست که ازدواج کردیم بنده ازدواج اولم هست ولی خانم بار دومش هست ولی به دلایلی نتوانستیم همان اول عقدمان را رسمی بکنیم الان بعداز 11سال تازه رسمی کردیم و سند ازواج گرفتیم ولی اگه ملا تاریخ عقد را مال 11 سال پیش زده باشد آیا وام ازدواج به ما تعلق میگیرد؟
ملاک تاریخ عقدی هست که در سامانه ثبت احوال درج شده است. برای بررسی این موضوع به سایت اصلی وام ازدواج بروید و در صفحه ثبت نام اطلاعات خود را وارد کنید اگر اجازه ورود به شما داد مشکلی ندارید ولی در غیر این صورت امکان دریافت وام را نخواهید داشت.

ads
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.
دیدگاه خود را بنویسید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

لینک کوتاه نوشته